Małgorzata Socha świętuje 3. urodziny synka. Piękny tort, ale to fryzura Stasia kradnie uwagę

Małgorzata Socha - 3. urodziny synka

Małgorzata Socha - 3. urodziny synka

Małgorzata Socha uczciła 3. urodziny synka. Opublikowała zdjęcia, na których pozuje ze Stasiem i tortem. Co napisała?

Małgorzata Socha to jedna z najbardziej uznanych polskich aktorek. Na małym ekranie zadebiutowała wiele lat temu. Ogromny rozgłos przyniosła jej rola w serialu Na Wspólnej, gdzie od samego początku wciela się w postać Zuzy. Udział w telenoweli przyniósł jej kolejne zawodowe propozycje. Gwiazda świetnie sprawdza się jako aktorka komediowa. W serialu Brzydula stworzyła kultową wręcz postać Violetty Kubasińskiej, a jej kwestie cały czas krążą wśród fanów.

Socha karierę połączyła z macierzyństwem i szczęściem w życiu prywatnym. Swojego męża poznała jako nastolatka. Wkrótce będą świętować 13. rocznicę ślubu.

Jesteśmy bardzo nudnym małżeństwem, bo bardzo zgodnym. Podobają nam się te same rzeczy, podobnie myślimy. Uwielbiamy z Krzysztofem podróżować, blisko i daleko. Swojsko i egzotycznie – mówiła Socha w tygodniku Świat&Ludzie.

Razem z mężem Krzysztofem Wiśniewskim wychowują troje dzieci. Ich najstarsza córeczka Zosia przyszła na świat w 2013 roku. Po czterech latach doczekała się młodszej siostry Basi, a w 2018 roku do rodziny dołączył najmłodszy z rodzeństwa, Stanisław, który właśnie świętuje 3. urodziny.

Małgorzata Socha świętuje 3. urodziny synka

Małgorzata Socha na Instagramie pochwaliła się tym, jak celebruje 3. urodziny Stasia. Chłopiec ma uroczą blond czuprynkę i z radością zdmuchuje świeczki na cudnym torcie z ulubionym bohaterem Psiego patrolu.

Ten oto BOSKI mężczyzna ze zdjęcia skończył 3 lata!  Każde kolejne urodziny to dla mnie ogromne emocje, pewnie jak dla każdego rodzica. Uświadamiają jak szybko leci czas i jak szybko te małe szkraby rosną. A ja każdego dnia jestem w nim zakochana coraz bardziej, wprost proporcjonalnie do wieku – napisała.

Pod postem Małgosi zaroiło się od życzeń dla jej synka:

  • Stachuuuuuuuu boski! Sto lat!!! – Kasia Zielińska.
  • Stasiu bądź zdrowy i szczęśliwy.
  • Wspaniałych urodzin Stasiu, piekny tort.
  • Stasiu, cudownych urodzinek.
  • Sto lat Stasiu.

I my dołączamy do tych wszystkich ciepłych słów.


Małgorzata Socha świętuje 3. urodziny synka

Małgorzata Socha świętuje 3. urodziny synka

Małgorzata Socha świętuje 3. urodziny synka

Małgorzata Socha świętuje 3. urodziny synka

Małgorzata Socha z dziećmi

Małgorzata Socha z dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×