Małgorzata Socha wpuściła fanów do pokoju swoich dzieci. Wnętrze jest idealnym miejscem do pracy i relaksu

Małgorzata Socha - pokój dzieci

Małgorzata Socha - pokój dzieci

Małgorzata Socha pokazała na Instagramie pokój swoich dzieci. Wnętrze idealne do nauki i relaksu. Zobaczcie zdjęcia.

Małgorzata Socha i jej mąż, Krzysztof Wiśniewski, wychowują troje dzieci. W 2013 roku powitali na świecie Zosię. Cztery lata później urodziła się Basia. Stanisław dołączył do rodziny w 2018 roku i właśnie skończył 3 lata. Niedawno media spekulowały, że aktorka jest w kolejnej ciąży. Gwiazda zdementowała jednak te rewelacje.

Małgosia jest w bardzo udanym związku. Swojego męża poznała jako nastolatka.

Jesteśmy bardzo nudnym małżeństwem, bo bardzo zgodnym. Podobają nam się te same rzeczy, podobnie myślimy. Uwielbiamy z Krzysztofem podróżować, blisko i daleko. Swojsko i egzotycznie – mówiła Socha w tygodniku Świat&Ludzie.

W ten sposób stworzyli bardzo szczęśliwą rodzinę. Małgosia od czasu do czasu chwali się na Instagramie zdjęciami z dziećmi. Tym razem pozwoliła swojej licznej grupie fanów, a ma ich już milion, zajrzeć do ich pokoiku.

Małgorzata Socha pokazała pokój dzieci

Dzięki zdjęciom na Instagramie możemy zobaczyć jak mieszka Małgosia Socha. Wiadomo, że jej rezydencję okala ogromny ogród, odgrodzony od ulicy wysokim murem z cegły. Jak podaje Super Express, wartość nieruchomości szacowana jest na 2 mln złotych. Budowa wymarzonego gniazdka aktorki rozpoczęła się w 2011 r. i trwała trzy lata.

Przez cały ten okres osobiście nadzorowała prace budowlane, by wszystko wyglądało tak, jak sobie to wymarzyła. Dziś Socha z rodziną mieszkają w przepięknej willi. Już niejednokrotnie dała zajrzeć do jej wnętrz i wiadomo, że panują tam niezłe luksusy. Tym razem pokazała pokój dzieci.

Pretekstem jest wieczorne oglądanie bajek na suficie, dzięki projektorowi, jest to niezapomniane przeżycie. Jak urządzone jest wnętrze? Jest wygodne łóżko i stylowy stolik. Nie brakuje miejsca na niezbędne w dziecięcym pokoiku przedmioty. Są także przepiękne tapety, a ściany ozdabiają obrazki.

Wieczorne oglądanie  Projektor przenosi w czasy dzieciństwa… Chyba trafiony prezent, bo wszystkie ananasy oglądają jak zaczarowane. Jaką bajkę najbardziej lubiliście oglądać?? – napisała Socha.

Pod postem gwiazdy nie brakuje zachwytów. Internauci zwierzają się też, jakie bajki oglądali przy pomocy projektora w dzieciństwie.

  • Ja uwielbiałam ,,Śniegulinkę,, , ..Dwie Dorotki,, . ,,Maleńką czarownicę,,. Mam do tej pory nasz stary projektor i chyba 70 różnych bajek, moje 5-letnie bliźniaki je uwielbiają.
  • Ale czad!
  • Jejku,przypomniała mi Pani. Tak,”Dzikie łabędzie” to była piękna bajka.
  • Chyba Misia Uszatka najwiecej, ale fajosko.

Jak widać, Małgosia Socha nie tylko wpuściła internautów do pokoiku dzieci, ale także zafundowała im podróż sentymentalną.


Małgorzata Socha - pokój dzieci

Małgorzata Socha - pokój dzieci

Małgorzata Socha - pokój dzieci

Małgorzata Socha - pokój dzieci

Małgorzata Socha pochwaliła się pokojem córki

Małgorzata Socha pochwaliła się pokojem córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×