Choinka Małgorzaty Sochy z bliska robi wielkie wrażenie. To zasługa ozdób. Każda jest inna i zachwyca oryginalnością

Małgorzata Socha - Boże Narodzenie 2021

Małgorzata Socha - Boże Narodzenie 2021

Małgorzata Socha pochwaliła się świątecznymi dekoracjami. Tak pięknie przystrojonej choinki dawno nie widzieliśmy. 

Małgorzata Socha od lat obecna jest w show-biznesie. Na szklanym ekranie zadebiutowała jako 18-latka w serialu Złotopolscy. W międzyczasie rozpoczęła również pracę na planie filmu To my. Z uwagi na to, że świetnie sobie rodziła, jako aktorka, zdecydowała się szlifować swój talent na Akademii Teatralnej w Warszawie. Nieco później zaczęła występować również w Teatrze Telewizji, w którym wcieliła się w tytułową Ankę.

W nielicznych przypadkach sukces zawodowy idzie w parze z udanym życiem prywatnym. Gwiazda już jako nastolatka związała się z Krzysztofem Wiśniewskim, z który, wychowuje troje dzieci. W 2013 roku para powitała na świecie Zosię, a cztery lata później Barbarę. W 2018 roku do szczęśliwej gromadki dołączył Staś. Podczas wywiadu dla tygodnika Świat&Ludzie przyznała, że tworzą bardzo „nudne” małżeństwo.

Jesteśmy bardzo nudnym małżeństwem, bo bardzo zgodnym. Podobają nam się te same rzeczy, podobnie myślimy. Uwielbiamy z Krzysztofem podróżować, blisko i daleko. Swojsko i egzotycznie – powiedziała.

Socha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie chętnie pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Tym razem pochwaliła się przygotowaniami do świąt.

Małgorzata Socha pokazała choinkę

Gwiazda już na kilka tygodni przed świętami Bożego Narodzenia zabrała się za dekorowanie domu. W mediach społecznościowych udostępniła zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć iglaste gałązki w bagażniku jej auta, z których później stworzyła piękne ozdoby.

Pierwsze zatowarowanie na Święta. A Wy kiedy zaczynacie przygotowania?? #christmasiscoming #christmaslove #decoration #happyme #smile #selfietime #wintergoals #wintermood #zima #święta #świętabożegonarodzenia #przygotowania #radość – napisała pod kadrem.

We wtorkowy poranek Socha zdradziła, że jest już gotowa na powitanie świętego Mikołaja. W jej domu stanęła piękna, żywa choinka, którą przystroiła licznymi bombkami. Drzewko owinęła sznurem lampek dających ciepłe światło. Uwagę przykuwa również stojący nieopodal kominek, na którym gwiazda ustawiła w rzędzie kilka figurek przedstawiających Dziadka do orzechów, a front przyozdobiła zieloną girlandą z szyszkami i owocami jarzębiny. Oczywiście i ten fragment domu stosownie oświetliła. Widzimy również wiszącą czerwoną skarpetę z wyszytym imieniem, w której z pewnością w Mikołajki znalazło się mnóstwo prezentów.

Ja już gotowa na wizytę Mikołaja, a Wy??Kto u Was przychodzi z prezentami? Gwiazdor, Mikołaj…??? – zapytała pod zdjęciem z choinką.

Kilka godzin później gwiazda udostępniła kolejne zdjęcie, na którym z bliska pokazała dekoracje, które znalazły się na drzewku. Postawiła na niestandardowe bombki w kształcie świętego Mikołaja, auta, przyczepy kempingowej, a nawet donuta. O tym, jak prezentują się z bliska, możecie się przekonać, zaglądając do naszej galerii.


Małgorzata Socha - Boże Narodzenie 2021

Małgorzata Socha - Boże Narodzenie 2021

Małgorzata Socha - Boże Narodzenie 2021

Małgorzata Socha - Boże Narodzenie 2021

Małgorzata Socha - Boże Narodzenie 2021

Małgorzata Socha - Boże Narodzenie 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×