Małgorzata Socha z dziećmi na pikniku. Już dawno nie widzieliśmy Stasia, Basi i Zosi na jednym zdjęciu. Jak uroczo!

Małgorzata Socha z dziećmi

Małgorzata Socha z dziećmi

Małgorzata Socha spełnia się w roli mamy trojga dzieci. To one są najważniejsze dla aktorki, ale i kariera kwitnie. Właśnie pochwaliła się całą trójką na Instagramie.

Małgorzata Socha i jej mąż, Krzysztof Wiśniewski, wychowują troje dzieci. W 2013 roku powitali na świecie Zosię. Cztery lata później urodziła się Basia. Z kolei Stanisław dołączył do rodziny w 2018 roku. Niedawno media spekulowały, że aktorka jest w kolejnej ciąży. Gwiazda zdementowała jednak te rewelacje.

Małgosia jest w bardzo udanym związku. Swojego męża poznała jako nastolatka. Wkrótce będą świętować 13. rocznicę ślubu.

Jesteśmy bardzo nudnym małżeństwem, bo bardzo zgodnym. Podobają nam się te same rzeczy, podobnie myślimy. Uwielbiamy z Krzysztofem podróżować, blisko i daleko. Swojsko i egzotycznie – mówiła Socha w tygodniku Świat&Ludzie.

Jednak to ultimatum Gosi zaprowadziło ich przed ołtarz. Kto wie, jak potoczyłby się losy ich relacji, gdyby nie to:

Czułam, że albo weźmiemy ślub, albo się rozstaniemy. […] Krzysztof poprosił mnie o rękę, którejś Wigilii. Po dwóch latach ja powiedziałam mu, że znalazłam miejsce na wesele, mam datę za rok i on musi mi dać znać co robimy, bo muszę dać zaliczkę, by wziąć ślub w miejscu, jakie sobie wymarzyłam. Powiedziałam mu, że musi się zdecydować do jutra rana. No i chłopak się zdecydował. Miał rok, by się przyzwyczaić do myśli, że za rok o tej porze będzie się żenił.

W ten sposób stworzyli bardzo szczęśliwą rodzinę. Małgosia od czasu do czasu chwali się na Instagramie zdjęciami z dziećmi. Uroczy kadr ze Stasiem, Basia i Zosią pojawił się także w niedzielę.

Małgorzata Socha na zdjęciu z dziećmi

W niedzielne popołudnie Małgosia podzieliła się zdjęciem z pikniku z dziećmi. Wszyscy wyglądają na bardzo zadowolonych. Wspaniale spędzają ze sobą czas.

Rodzinny kadr skradł serca internautów. Nie szczędzą komplementów Małgosi i jej najbliższym. Urocze ujęcie podbija sieć.


Małgorzata Socha z dziećmi

Małgorzata Socha z dziećmi

Małgorzata Socha z synkiem

Małgorzata Socha z synkiem

Małgorzata Socha pochwaliła się pokojem córki

Małgorzata Socha pochwaliła się pokojem córki

Komentarze

  • Paulina pisze:

    Mnie osobiście denerują te zdjęcia dzieci tak zrobione żeby twarzy nie było widać. Czy nie lepiej w ogóle nie dawać zdjęć dzieci niż tylko ich plecy? Jak chronić prywatność to w 100%. Mojego dziecka nie ma w sieci ale nie ma też i mnie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×