Małgorzata Socha dołącza do jury show TVN. Są zdjęcia z planu. Jak zawsze nie zawiodła stylizacją

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha dołączyła do jury programu TVN, o czym poinformowała na Instagramie. Pochwaliła się zdjęciami z planu. Internauci są zachwyceni jej stylizacją.

Małgorzata Socha od wielu lat udowadnia, że kariera i życie prywatne mogą iść ze sobą w parze. Od wielu lat jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego, którego poznała będąc nastolatką. Jak zdradziła gwiazda w rozmowie z Agatą Młynarską, namówiła ukochanego do tego, by wzięli ślub. Przeczuwała, że w przeciwnym wypadku ich związek może nie przetrwać:

Krzysztof poprosił mnie o rękę, którejś Wigilii. Po dwóch latach ja powiedziałam mu, że znalazłam miejsce na wesele, mam datę za rok i on musi mi dać znać co robimy, bo muszę dać zaliczkę, by wziąć ślub w miejscu, jakie sobie wymarzyłam. Powiedziałam mu, że musi się zdecydować do jutra rana. No i chłopak się zdecydował. Miał rok, by się przyzwyczaić do myśli, że za rok o tej porze będzie się żeni.

Zakochani wychowują troje dzieci. W 2013 roku do ich rodziny dołączyła Zosia. Cztery lata później urodziła się Basia. W 2018 roku na świecie pojawił się Stanisław. Niedawno mówiło się, że aktorka spodziewa się kolejnego dziecka. Gwiazda szybko zdementowała te informacje.

Małgorzata Socha w jury Top Model. Postawiła na szykowną stylizację

Socha nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Gdy nie spędza go z rodziną, pojawia się na planach zdjęciowych. Gra w lubianych serialach, wśród których warto wspomnieć tytuły takie jak m.in. BrzydUla oraz PrzyjaciółkiNiedawno dołączyła do jury jednego z programu TVN, o czym poinformowała na Instagramie.

Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciami z planu Top Model, gdzie prawdopodobnie będzie oceniała uczestników jednego odcinka. Gwiazda jak zwykle nie zawiodła stylizacją. Wybrała zielony garnitur marki Aggi. Składa się on z marynarki o oversizowym kroju inspirowanej marynarką z męskiego garnituru. Ma szerokie klapy, a także rozcięcia z tyłu marynarki. Dopasowałą do niego kolorystycznie dopasowane spodnie. Gwiazda włożyła też jasną bluzkę.

Z wizytą na planie @topmodelpolskatvn.

Internauci w komentarzach nie szczędzą komplementów pod adresem gwiazdy:

 • Pani Małgosiu, jest Pani tak piękną, delikatną kobietą, aż chce się patrzeć! W dodatku z Pani profilu bije naturalność, ciepło i ogrom sympatii.
 • Pięknie.
 • Uwielbiam zielony. Wyglądasz wspaniale.

Trzeba przyznać, że Małgorzata Socha prezentuje się doskonale.


Małgorzata Socha w programie Top Model

Małgorzata Socha w programie Top Model

Małgorzata Socha w programie Top Model

Małgorzata Socha w programie Top Model

Małgorzata Socha postawiła na garnitur

Małgorzata Socha postawiła na garnitur

Komentarze

 • Azor pisze:

  Socha zeszła na psy…

 • Gość Irmina pisze:

  To już jest horror z tą Sochą.Wszedzie ta baba .W każdej reklamie mebli , biżuterii ,teraz namawia do szczepień i jeszcze będzie jurorką No chyba ktoś ochujal Nie można do każdej dziury pchać ta samą aktorkę Chociaż Socha to słaba aktorka Ona jest ciągle we wszystkich rolach taka sama No i chyba już minął czas grania tych młodych naiwnych co to szukają milionera by za niego wyjść Socha ma swoje lata czyli 40 z hakiem , trójkę dzieci i jest po prostu nudna

 • Gość pisze:

  Nieeeeeeeeeeeeeeeee

 • Gość pisze:

  Na Wspolnej uważam ze słabo grała moim zdaniem mocno sztucznie.Juz teraz więcej reklamuje niż gra.

 • ola pisze:

  Wyskakuje z kazdej dziury…

 • Gość pisze:

  Socha, niestety ale za niektóre decyzje trzeba płacić. Nie zamierzam więc Cię oglądać.

 • Gość pisze:

  Tu wersalka, tam szczypawka. Sorry, ale p. Socha skończyła się. Kiedyś oglądałam seriale z jej udziałem.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×