Małgorzata Rozenek ogłasza, że przeprowadzka zakończona! Nie możemy oderwać oczu od jej garderoby, ale nie tylko ona robi wrażenie! Wow

Małgorzata Rozenek w nowym domu

Małgorzata Rozenek w nowym domu

Małgorzata Rozenek ogłasza koniec przeprowadzki i pokazuje nowe wnętrza. Ilość półek z butami jest porażająca.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan postanowili powiększyć swoją przestrzeń życiową. Wynajęli piękny dom. Jak wynika z doniesień medialnych, nieruchomość ma ponad 300 m kw. i znajduje się na warszawskim Wilanowie, a koszt jej wynajmu to 30 tys. zł miesięcznie. Od kilku dni rodzina rozpakowywała kartony, w których przewiozła wszystkie swoje rzeczy, a Małgorzata Rozenek co jakiś czas odsłaniała kolejne zakątki przed swoimi obserwatorami i relacjonowała postępy prac.

Pokazała już między innymi pokoik Henia. Chłopiec będzie spał w łóżeczku z baldachimem. Znajdują się w nim szuflady, w których Henio znajdzie swoje ulubione zabawki. Ma także w pokoju biały stolik z dwoma krzesłami, które są ustawione tuż przy oknach. Poduszki ułożone w rzędzie na parapecie są powleczone w jasne poszewki, a na jednej z nich widnieje imię najmłodszego syna Małgosi.

Nie obyło się tez bez problemów. Okazało się, że Franceska, najmniejszy z psiaków Rozenek, przemyka się między sztachetami bramy i trzeba było szybko coś wymyślić dla jej bezpieczeństwa.

Musimy pilnować Franceski, bo jest tak mała, że ucieka między szczeblami w bramie. To kolejne wyzwanie – mówiła – To kolejna rzecz, która musimy uwzględnić w naszym planie działania. Chyba zrobienie dla Franceski jakiejś siatki – relacjonowała zmartwiona.

Potem oprowadziła fanów po okazałej posiadłości. Pokazała m.in. po sypialnie, salon, łazienkę, kuchnię i przedpokój. Wówczas jeszcze wszystko było w proszku, ale w czwartek Małgosia tryumfalnie ogłosiła koniec przeprowadzki i pokazała nowe wideo.

Małgorzata Rozenek ogłasza koniec przeprowadzki i pokazuje nowe wnętrza

Małgorzata Rozenek w czwartkowy wieczór pochwaliła się fanom, że przeprowadzka wreszcie dobiegła końca. Rodzina jest rozpakowana i ulokowana w nowym miejscu. Nie zabrakło wideo z ostatnich dni. Można podziwiać na nim kolejne zakątki luksusowej willi.

Chyba możemy, to powiedzieć głośno: MAMY TO  jesteśmy przeprowadzeni!!!  gdyby nie ekipa @architektporzadku i ekipa @cleaninglady.el bylibyśmy jeszcze na początku tej niełatwej akcji. Na podziękowania i pokazanie efektów będziemy mieli przyszłe dni. Teraz SPAĆ  jutro wszystko Wam poopowiadam – napisała.

Naszą uwagę przyciągnęła garderoba i niesamowita ilość pólek z butami. Nie jest tajemnicą, że zarówno Rozenk jak i Majdan kochają modą, ale tak uginających się regałów pełnych akcesoriów chyba nikt się nie mógł spodziewać. I tu nasuwa się pytanie: Jak oni o mieścili w poprzednim apartamencie? Zajrzyjcie do galerii.


Małgorzata Rozenek w nowym domu - przeprowadzka zakończonaMałgorzata Rozenek w nowym domu - przeprowadzka zakończona

Małgorzata Rozenek w nowym domu - przeprowadzka zakończona

Małgorzata Rozenek w nowym domu - przeprowadzka zakończona

Małgorzata Rozenek w nowym domu - przeprowadzka zakończona

Małgorzata Rozenek w nowym domu - przeprowadzka zakończona

Małgorzata Rozenek w nowym domu - przeprowadzka zakończona

Komentarze

 • Ssssss pisze:

  Jak można eksponować tak krzywe i stare nogi?

 • Gość pisze:

  Pustak nr 1

 • Aja pisze:

  Interpunkcja powala!

 • Ancjvidosos pisze:

  Co za chamska i zenada zeby sie chwalic …. robi to specjalnie zeby pokazac wszystkim ze ma wszystko

 • Sarna pisze:

  No cóż, materialiści i konsumpcjoniści. Takie „wartości” są teraz na czasie. Tyle tego, że starczyłoby na kilka rodzin. Tych butów to nie zedrze przez pięć żyć! I to ściskanie torebuni….ech, życie sprzedane na pokaz.

  • Gość pisze:

   To jest bardzo przykre, nie zazdroszczę ludziom niczego, naprawdę, cieszę się szczęściem innych, że mają to czy tamto, że są przedsiębiorczy, myślą co i jak aby mieć… Ale gdzieś to się wszystko rozmywa i z chwilą takiego już lansu swoim życiem, zaczyna się we mnie wszystko burzyć 🥺
   Z jednej strony kto bogatemu zabroni prawda?
   Stać ich to mają i mogą mieć ile chcą ale taki konsumpcjonizm nadmierny właśnie niszczy naszą matkę ziemię 😢
   Nie niszczy jej ten biedak ze wsi a na pewno nie w takim procencie jak właśnie bogacze, mają prywatne samoloty, jachty, napędzają konsumpcję poprzez reklamy a ludzie jak muchy do gówna lecą bo ona ma ja nie będę gorsza. Oni mogą mieć baseny przy domu i nie żal im tych ilości wody zmarnowanej… A biedaka wszystkim tłamsić, że ma oszczędzać bo klimat… Kiedy my zwykli ludzie obudzimy się z tego marazmu 😢🥺
   Oni non stop latają po świecie samolotami zostawiając za sobą taki ślad węglowy, że ja przez swoje całe życie tyle nie zostawię na tym łez padole,nie mówiąc o tym, że nigdy nie leciałam samolotem,nie leciałam bo mnie nie stać tylko po prostu się boję ale chodzi o sam fakt 😢… Ale im można bo są bogaci a potem krzyk, że planeta umiera. Gdzie ich honor jest, konsekwencja… A no w czterech literach.
   Krzyczą aby ratować zwierzęta, aby ich nie zabijać, nie jeść mięsa a same zaopatrują się w skórzane dodatki, ubrania bo co, jej można, jestem bogata, stać mnie to mam. Właśnie tacy ludzie tę planetę niszczą, swoją zachłannościa, egoizmem. Nikt nie broni nikomu być uczciwie bogatym ale być bogatym i mieć przy tym klasę to jedno a być bogatym i klasy nie mieć to drugie. Za ściana jest wojna, ludzie uciekli z małym pakunkiem na drogę a pani smieje sie ze swojej zachłannosci bo ma tyle tego wszystkiego, że w willi 300m2 się nie mieści. Wszystko na pokaz, wszystko 😢

 • Gość pisze:

  Zbyt biało nic takiego, widywałam lepsze domy celebrytów

  • Kio pisze:

   Są bogacze z klasą i bez klasy.Szkoda,łazienki i kibla nie pokazała.

  • Gość pisze:

   Jak Radzio przyprowadzi sobie Dubajkę – to sporo czasu minie zanim Gosia go zlokalizuje

 • Gość pisze:

  A co z mieskaniem?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×