Szukaj

Małgorzata Rozenek w filmie Vegi. Ostre sceny, pełno namiętności. Lepiej, żeby Radek tego nie widział [WIDEO]

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek jest jedną z gwiazd nowego filmu Patryka Vegi. Do sieci właśnie trafiła zapowiedź, w której nie brakuje odważnych scen.

Małgorzata Rozenek w tym roku po raz trzeci została mamą. Powitała na świecie synka, Henryka. Gwiazda bardzo szybko wróciła do wypełniania służbowych obowiązków, a także podjęła się nowych wyzwań. Pojawiła się m.in. na planie filmu Patryka Vegi.

Małgorzata, by jak najlepiej przygotować się do swojej roli, wzięła udział w szkoleniu aktorskim. W jednym z wywiadów powiedziała, że dzięki temu przekonała się, że granie nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać:

Często nie docenia się pracy modelek, a nie jest to łatwa praca. Podobnie jest z aktorkami. Dopiero teraz to widzę. To tak bardzo angażująca praca — komentowała w rozmowie z Pudelkiem.

Małgorzata Rozenek w nowym filmie Patryka Vegi. Zapowiedź

Rozenek na potrzeby roli w filmie Vegi przeszła prawdziwą metamorfozę. Nie tylko zmieniła fryzurę, a na jej ciele zagościły tatuaże, ale także używała sporo wulgaryzmów. Jak donosiło Życie na gorąco podobno właśnie dlatego Małgorzata nie będzie chciała zaprosić swoich synów na premierę:

Jest już po pierwszych zdjęciach i przyznaje, że nigdy tyle nie przeklinała, co na planie. Nie ukrywa, że boi się, montażu i efektu końcowego. To będzie film, którego na pewno nie pokaże swoim synom. Zastanawia się też jak film przyjmą rodzice — czytamy w tygodniku.

Małgorzata Rozenek - tatuaże

Małgorzata Rozenek – tatuaże

W czwartek Patryk Vega na Instagramie udostępnił zapowiedź filmu. Nie brakuje w nim mocnych scen. Żona Radosława Majdana całuje się i pieści z przystojnym mężczyzną. Oprócz niej, w zapowiedzi pojawiają się także Anna Mucha, a także Zofia Zborowska:

To był dla nas wszystkich szczególny rok. Nasze życie wywróciło się do góry nogami. Pandemia zmusiła nas do refleksji i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Samotność w czasie pandemii,  coraz większa trudność w zbudowaniu z drugim człowiekiem relacji opartej na miłości. O tym opowiada mój nowy film. ⁣ Kochani, życzę Wam, aby nadchodzący rok był czasem pozytywnych zmian oraz ukojenia – napisał Patryk Vega.

Nie wiadomo, kiedy nowa produkcja Patryka Vegi trafi do kin. Jak wynika z końcowej zapowiedzi, ma to nastąpić wkrótce.

 

 


Małgorzata Rozenek w filmie Patryka Vegi

Małgorzata Rozenek w filmie Patryka Vegi

Małgorzata Rozenek w filmie Patryka Vegi

Małgorzata Rozenek w filmie Patryka Vegi

Małgorzata Rozenek w filmie Patryka Vegi

Małgorzata Rozenek w filmie Patryka Vegi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×