Małgorzata Rozenek chwali się wielkim sukcesem. „Nowe życie, na które z ustęsknieniem czekaliśmy”. Dawno nie była tak szczęśliwa

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek nie ma przed fanami zbyt wielu tajemnic. Na bieżąco informuje ich o tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym i zawodowym. Teraz przekazała radosne wieści. 

Małgorzata Rozenek to jedna najbardziej rozchwytywanych gwiazd TVN. W show-biznesie zaistniała dekadę temu i od tamtej pory jej kariera ma się doskonale. Nieustannie pojawia się w nowych projektach, a kilka miesięcy temu udało jej się spełnić największe marzenie. Gwiazda dołączyła do grona prowadzących DDTVN, o co zabiegała już od dawna. Edward Miszczak, który był poprzednim dyrektorem programowym stacji, zdecydowanie nie widział jej w tej roli. Dopiero po zmianie włodarza otrzymała swoją szansę, którą wykorzystuje doskonale.

Małgosia od samego początku absorbująca karierę w show-biznesie łączy z wychowaniem synów. Z Jackiem Rozenkiem doczekała się Stanisława, który ma już 12 lat i Tadeusza, który w tym roku będzie świętował 13. urodziny. Z trzecim mężem Radosławem Majdanem wychowuje synka Henia, który w maju skończy już 3 lata.

Gwiazda nigdy nie ukrywała, że przy planowaniu rodziny potrzebowała medycznego wsparcia. Jej synowie przyszli na świat za pomocą metody in-vitro. Od dawna już gwiazda pomaga dzięki swojej fundacji innym parom, które starają się o dziecko. Teraz przekazała dobre wieści.

Małgorzata Rozenek przekazała wieści o narodzinach dziecka

Małgosia prowadzi fundację, która wspiera pary w metodzie zapłodnienia pozaustrojowego, ale też intensywnie działa na rzecz refundacji in-vitro w Polsce. Od kilku już tygodni jeździ po kraju i zbiera podpisy pod projektem ustawy przywracającym refundację procedury.

Kolejny raz ruszamy w Polskę, żeby zbierać podpisy pod obywatelskim projektem, przywracającym refundację procedury in vitro. Teraz Garwolin, później Siedlce, a później Mińsk Mazowiecki. Zaraz wrzucę wam grafikę, pokazującą, w którym miejscu dokładnie będziemy z wami rozmawiać, spotykać się, informować, edukować o tym, czym jest in vitro, jak ważne jest, żeby polskie rodziny, polskie pary, mogły leczyć się zgodnie z normalnymi standardami światowej i europejskiej medycyny. In vitro jest najskuteczniejsza metodą leczenia niepłodności. Ważne jest, żebyśmy my, polscy obywatele, mieli do tego dostęp, a refundacja ten dostęp gwarantuje – tłumaczyła niedawno w cosial mediach.

Teraz gwiazda może pochwalić się wielkim sukcesem swojej fundacji. Wsparła ona parę młodych osób, które dzięki metodzie in-vitro doczekały się upragnionego dziecka. Na świecie pojawił się mały Nikodem, który jest synem Moniki i Marcina.

Założyłam @mrm_fundacja po wycofaniu rządowej refundacji leczenia niepłodności metodą in vitro w Polsce. Marzyłam o tym, żeby świadomość problemu, jakim jest niepłodność była coraz większa. Bo coraz więcej z nas się z tą chorobą zetknie – albo osobiście, albo mając w najbliższym otoczeniu chorujące osoby. Mam także nadzieje, że refundacja leczenia metodą in vitro w końcu powróci i będzie realną odpowiedzią na spadek dzietności w Polsce. Powroci czas, kiedy każda para, która tego potrzebuje, będzie mogła skorzystać z leczenia i spełnić marzenie.

Trzeba przyznać, że to ogromny sukces i nie ma się co dziwić Małgosi, że jest taka szczęśliwa.

Małgorzata Rozenek o współpracy z politykami

Małgosia prężnie działa nie tylko w show-biznesie, ale też w świecie polityki. Starając się pomóc rodzinom chcącym skorzystać z procedury in-vitro spotkała się z wieloma politykami. Wśród nich był między innymi Donald Tusk. O swojej działalności opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Bardzo długo pracowałam i bardzo cieszę się z tego miejsca, w którym teraz jestem. Chciałabym móc zacząć się tym miejscem bawić, a nie stawiać sobie kolejne cele do zrealizowania. Jeżeli mam nowe cele i plany, to tylko po to, żeby wzmocniły mnie w tym, gdzie jestem teraz. Jestem kobietą, która bardzo lubi działać i brać sprawy w swoje ręce. Jak mam do wyboru wymyśleć jakąś ideę, czy zacząć przekuwać ją w działanie, to zdecydowanie wolę być po tej drugiej stronie.

Następnie zacytowała słowa byłej premier Zjednoczonego Królestwa – Margaret Thatcher (Partia Konserwatywna):

Margaret Thatcher pięknie kiedyś powiedziała, że jeżeli chcesz o czymś pomyśleć, to daj ten problem do rozwikłania mężczyznom, a jeżeli chcesz coś załatwić to daj ten problem kobiecie i tak jest ze mną. Dla mnie najważniejsze jest teraz to, aby móc wykorzystać maksymalnie swoje zasięgi i swoją popularność po to, aby robić dobrą robotę wokół leczenia niepłodności.


Małgorzata Rozenek informuje o sukcesie swojej fundacji

Małgorzata Rozenek informuje o sukcesie swojej fundacji

Małgorzata Rozenek informuje o sukcesie swojej fundacji

Małgorzata Rozenek informuje o sukcesie swojej fundacji

Małgorzata Rozenek informuje o sukcesie swojej fundacji

Małgorzata Rozenek informuje o sukcesie swojej fundacji

Komentarze

 • Gośćfuig pisze:

  He he haha

 • Gość pisze:

  Te wszystkie fundacje to pralnie pieniedzy Owsiak zrobil z Polski kraj zebrakow a gwiazdki sie ciesza

 • Gośćola pisze:

  Ja myślę że invitro to sztuczne zapłodnienie nie leczenie bezplodnosci

 • Gość pisze:

  Tez jej nie lubię. Cwaniara z parciem na szklo

 • Gość pisze:

  Żeby nie wiem co zrobiła, żeby nawet stanęła na rzęsach nie zmieni to faktu że jest próżną kobietą, że czyny z przeszłości wloką się za nią ( lista facetów których trzeba poznać by dostać się do telewizji, próba rozwalenia małżeństwa koleżance, obleśne propozycje skierowane do Wojewódzkiego , zdjęcia że środkowym palcem itd….) Widzowie pamiętają i wiedzą jaka to zakłamana kobieta, …. chociaż gra teraz żonkę i matkę…

 • Gość pisze:

  Już niedługo urodzinki 54

 • Gość Toja pisze:

  Gosiu jeśli będzie refundacja to twoja fundacja nie będzie potrzebna. Pozatym chwalisz się dopiero teraz pierwszym dzieckiem, któremu pomogliście na tyle lat istnienia fundacji? Na co szły pieniądze przez tyle lat? Stracisz możliwość upychania swoich wydatków w koszty fundacji. Do tej pory nie odpowiedziałaś wyraźnie czy sama płacisz za wynajem willi 30tys. Myślę, że nie bo zaczęłaś kręcić i odpowiedzi nie dałaś. Pewnie fundacja za nią płaci. Twoje życie, które nam przedstawiasz pełne jest zakłamań. Nie jesteś perfekcyjną panią domu ani dobrze wychowaną kobietą. Bluźnisz, nie szanujesz gości w DDTVN, pokazujesz b. intymne chwile że swoim mężem, pozwalasz dzieciom robić chlew w miejscach publ.klamiesz nawet swoim fanom, a na koniec urządzasz awantury w miejscach publ. Dla mnie nie jesteś osobą, którą warto polubić dlatego nie lubię Cię i nie oglądam.

  • bella pisze:

   correct ! wpyte

  • Anna pisze:

   Skoro prowadzi fundację, to to musi być transparentne. A wrzucanie prywatnych wydatków w koszty fundacji, to już niegodziwość. Wynajmowanie willi za 30 tys. miesięcznie, to tak naprawdę wyrzucanie ogromnych pieniędzy w błoto. Pewnie łatwo byłoby wydawać nie swoje pieniądze. I jeśli jest pokrywany wynajem willi z pieniędzy fundacji, to stracę wiarę w człowieka. Mam nadzieję, że p. Rozenek jest uczciwą osobą i potrafi oddzielić wydatki prywatne od tych z fundacji.

 • Gość pisze:

  No, gwiazda!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×