Szukaj

Małgorzata Rozenek przerzuciła się z tramwaju na „piep***ny” rower i szybko pożałowała. Nie przewidziała jednego

Małgorzata Rozenek na rowerze

Małgorzata Rozenek na rowerze

Małgorzata Rozenek przerzuciła się z tramwaju na rower i szybko pożałowała swojej decyzji. O wszystkim poinformowała fanów w nowym poście na Instagramie. 

Małgorzata Rozenek nie narzeka na brak zajęć. Nie tylko realizuje się zawodowo, ale także spełnia się w roli mamy. Każdą wolną chwilę spędza ze swoimi synami. Najmłodszy z całej trójki, Henio, w tym roku będzie świętować pierwsze urodziny. Od porodu nie minęło dużo czasu, a gwiazda już zachwyca formą sprzed ciąży. Może się pochwalić wysportowanym ciałem, nad którym pracuje w pocie czoła. Regularnie pojawia się na siłowni, o czym co jakiś czas informuje w sieci.

Małgorzata Rozenek z tramwaju przerzuciła się na rower

Małgorzata Rozenek, gdziekolwiek się nie pojawia, przyciąga uwagę otoczenia. W weekend paparazzi przyłapali ją, gdy przechadzała się ulicami Warszawy. Gwiazda poruszała się komunikacją miejską. Wybrała tramwaj, który ma tę przewagę nad samochodami, że nie musi się przedzierać przez korki. Postawiła na luksusową stylizację. Zdjęcia znajdziecie tutaj.

W poniedziałek Rozenek przerzuciła się z tramwaju na rower, o czym poinformowała swoich fanów w social mediach. Udostępniła zdjęcia z podróży, na którą wybrała bardzo wygodną stylizację. Ubrała się w jasną bluzę z kapturem, którą połączyła z pasującymi kolorystycznie legginsami. Sięgnęła po sportowe buty, a także czapeczkę z daszkiem. Nie zapomniała o masce ochronnej.

Gwiazda w opisie zażartowała, że od kiedy przerzuciła się na rower, wszędzie się spóźnia:

Przyjemnej podróży. Przez ten p….ny rower wszędzie się spóźniam. Dobrego dnia.

Małgorzata Rozenek przesiadła się na rower

Małgorzata Rozenek przesiadła się na rower

Internauci komplementują stylizację Małgorzaty, a także dzielą się swoimi historiami związanymi z jazdą na rowerze:

  • Kupiłam taki sam rower, wiadomo, piękny. I jechałam nim raz, bo myślałam, że połamie mi nadgarstki, więc znowu nie będzie formy na lato.
  • Rower moje marzenie, więc jeśli sprawia problemy, to z wdzięcznością go przejmę, a stylówka piękna. Kask tylko by zaburzył idealne proporcje.
  • Jak zwykle rewelacyjna stylizacja! Podziwiamy.

Zdjęcia w galerii.


Małgorzata Rozenek na rowerze

Małgorzata Rozenek na rowerze

Małgorzata Rozenek na rowerze

Małgorzata Rozenek na rowerze

Małgorzata Rozenek spaceruje po Warszawie

Małgorzata Rozenek spaceruje po Warszawie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×