Szukaj

Małgorzata Rozenek zabawia rodzinę na nieudanych wakacjach. Przebrała się… za tatuaż Radzia

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek podczas nie do końca udanych wakacji w Meksyku, postanowiła zaszaleć. Przebrała się za tatuaż Radosława Majdana. Jak wygląda?

Małgorzata Rozenek ma za sobą intensywny rok. Gwiazda przez cały czas angażowała się w nowe projekty, dzięki czemu nawet w czasie pandemii nie mogła narzekać na brak zajęć. Występowała w reklamach, udzielała wywiadów oraz pracowała na planie Projekt Lady. W trakcie zrobiła sobie tylko krótką przerwę, podczas której powitała na świecie trzeciego synka, Henia.

42-letnia prezenterka nie odpoczywała jednak za długo, ponieważ krótko po tym otrzymała rolę w najnowszym filmie Patryka Vegi. To jej debiut na dużym ekranie, a pierwsze kadry można było zobaczyć zaledwie kilka dni temu w oficjalnym zwiastunie. W takim wydaniu nikt jej jeszcze nie widział.

Rozenek w tym roku równie dużo czasu poświęciła na rozwój swoich profili w social mediach. Na Instagramie niemal codziennie pojawiają się nowe posty, a na Instastory można na bieżąco śledzić, jak wygląda jej dzień. To tam opowiada o tym, jak przebiegają jej wakacje w Meksyku, podczas których, jak na razie, zawiodła ją pogoda.

Małgorzata Rozenek przebrała się za kobietę z tatuażu Radosława Majdana

Małgorzata razem z mężem Radosławem Majdanem i trzema synami udała się na wyczekiwane przez cały rok wakacje. W podróży towarzyszy im niania Bożenka, która pomaga w opiece nad małym Heniem. To pierwsza tak długa podróż, w którą wybrali się z bobasem.

Rodzina od dwóch dni przebywa na urlopie, jednak wbrew wcześniejszym planom, pogoda okazała się działać na ich niekorzyść. Podczas rajskich wczasów brakuje wyczekiwanego słońca. Gwiazda na Instagramie podzieliła się mało optymistyczną prognozą na nadchodzące dni:

Jak widzicie, pogoda nas nie rozpieszcza i dzisiaj leje. Ale powiem Wam więcej, ma lać cały czas – wyznała załamana Małgorzata w swojej relacji.

Małgorzata Rozenek - prognoza pogody w Tulum

Małgorzata Rozenek – prognoza pogody w Tulum

Rozenek zdecydowanie wie, jak umilić czas swoim najbliższym podczas nieudanych wakacji. Kreatywna autorka bestsellerów poradniczych wpadła na pomysł, jak rozweselić domowników. Doskonale zna każdy tatuaż zdobiący ciało jej męża, dlatego też postanowiła przebrać się za jeden z nich. Metamorfozą pochwaliła się w social mediach. Zdjęcie opatrzyła krótkim, humorystycznym opisem:

Mój mąż ma tatuaż starego Indianina (uwielbia ich kulturę i inne względy praktyczne też miały znaczenie), więc nie pozostało mi nic innego jak zostać starą Indianką, #howgh. Napisałabym pozdrawiam Was blade twarze, ale jedyne blade twarze to my. Nie mamy szczęścia do pogody…

Na fotografii widoczna jest poważna Małgorzata Rozenek, która stanęła bokiem do obiektywu, a groźnym spojrzeniem potraktowała wykonującego fotografię. Na głowę włożyła piękny, długi pióropusz – element kultury indiańskiej, którą od lat pasjonuje się Radosław.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia, na których widać tatuaż Majdana, za który przebrała się Rozenek. Dostrzegacie podobieństwo?


Radosław Majdan - tatuaż Indianina

Radosław Majdan - tatuaż Indianina

Małgorzata Rozenek przebrana za Indiankę - nawiązanie do tatuażu Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek przebrana za Indiankę - nawiązanie do tatuażu Radosława Majdana

Radosław Majdan - tautaże

Radosław Majdan - tautaże

Dodaj komentarz

  • Gośćcool pisze:

    Takie przebranie na chwilę rozbawi. Inne przebrania też. Ale czy życie to tylko zabawa? Kto chciałby mieć wytatułowanego pajaca i LALKĘ BARBI za OPIEKUNÓW ?

  • Gość pisze:

    Zabawia rodzine przebierajac sie za tatuaz Radzia?!?! Kurcze to jakas dziwna jestem bo jak mam dzieci to „zabawiam” je poswiecajac im czas i uwage…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×