„To były dwa lata ciężkiej walki”. Małgosia Rozenek zdradziła kulisy zmagań byłego męża z chorobą. Dla Jacka zrobiła coś niezwykłego

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek w czasie małżeństwa z Jackiem Rozenkiem doczekała się dwóch synów. Nawet po rozwodzie rodziców Stasia i Tadeusza łączą przyjacielskie relacje. Teraz gwiazda okazała byłemu mężowi ogrom wsparcia.

Małgorzata Rozenek to jedna z największych gwiazd show-biznesu, a wszystko, czego dotknie dosłownie, zamienia się w złoto. Jej kariera zaczęła się od poprowadzenia programu Perfekcyjna Pani Domu, a później wszystko nabrało bardzo szybkiego tempa. Zaczęła pojawiać się w kolejnych programach i na branżowych imprezach. Szybko podbiła też social media, a fani chętnie podglądają jej życie zawodowe i prywatne. Zdecydowanie nie ma ona przed nimi zbyt wielu tajemnic i chętnie dzieli się szczegółami z codzienności.

Gwiazda ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, a dopiero u boku trzeciego męża odnalazła upragnione szczęście. Radosława Majdana poznała podczas premiery filmu Mój Biegun i od tej pory są nierozłączni. Doczekali się synka, który kilka dni temu świętował drugie urodziny. Para wychowuje też dwóch starszych synów prezenterki z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Stasiu i Tadeusz są już nastolatkami, a po rozstaniu byli małżonkowie zachowują bardzo przyjacielskie relacje. Teraz Małgosia udowodniła to po raz kolejny.

Małgorzata Rozenek wspiera Jacka Rozenka. Co dla niego zrobiła?

Jacek Rozenek ma za sobą bardzo trudny czas. Trzy lata temu media obiegła informacja o tym, że przeszedł on rozległy udar. Aktor akurat jechał samochodem i był w drodze na ważne spotkanie. Gdy źle się poczuł, zatrzymał się na parkingu, wtedy pomógł mu zupełnie obcy człowiek, który wezwał pomoc.

Lekarze myśleli, że jestem schodzący z tego świata i tak przygotowywali rodzinę. Powiedzieli mi, że nie będę chodził w ogóle, że nie będę uprawiał sportu. Straszne rzeczy mi mówili – wspominał w rozmowie z DDTVN.

Swoje trudne przeżycia postanowił opisać w książce Padnij powstań – Życie po udarze. Rodzina aktora mocno zaangażowała się w to, by książka odniosła sukces. Małgosia zachęca swoich fanów w social mediach, do tego, aby sięgnęli po lekturę, a jak się okazuje autorem zdjęcia, które znalazło się na okładce jest ich syn – Stanisław.

„Udar zmienił moje życie. Ale był też najcenniejszą lekcją, jaką mogłem dostać. Dzięki niemu zrozumiałem, jak wielka siła jest we mnie.” Tak, dwa lata po przebytym udarze, mówi Jacek. To były dwa lata ciężkiej rehabilitacji i walki o powrót do normalności. Ta książka jest tego zapisem. Sięgnijcie po nią. To nie tylko emocjonalny, ale i dzięki rozmowom z ekspertami, merytoryczny opis tej choroby. Współpraca przy jej pisaniu z Sergiuszem Pinkwartem nadała jej tempo i lekkość, mimo ciężaru tematu. Ta książka pokazuje, też jak ulotne potrafi być życie…Warto przeczytać @padnijpowstan.pl
Autorem zdjęcia okładkowego jest nasz syn @s_rozenek

Wiadomo, że Małgosia przez cały okres walki z chorobą razem z synami wspierała Jacka, a nawet gotowa była udzielić mu finansowej pomocy. To się nazywa prawdziwa klasa. Nawet po rozstaniu byli małżonkowie darzą się ogromnym szacunkiem. Internauci są pod wrażeniem ich dobrych relacji.


Małgorzata Rozenek promuje książkę Jacka Rozenka

Małgorzata Rozenek promuje książkę Jacka Rozenka

Małgorzata Rozenek promuje książkę Jacka Rozenka

Małgorzata Rozenek promuje książkę Jacka Rozenka

Małgorzata Rozenek z pierwszym dzieckiem

Małgorzata Rozenek z pierwszym dzieckiem

Komentarze

  • Gość BABCIA pisze:

    O pomocy też się chwali na lewo i prawo.Lansuje się na jego książce i chorobie.Nepotyzm w tej rodzinie jest okropny.A rady Jacka nie są nam niezbędne bo lepiej wyedukuje nas w tej kwestii lekarz.Kazdy innaczej przeżywa udar i innaczej z niego wychodzi.

  • Gość pisze:

    Lans musi być matka Teresa

  • Gość pisze:

    Na chorobie Ex tez sie lansuje, o zgrozo! Bez niego nikt by jej nie znal

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×