Za kulisami „DDTVN” cała uwaga skupiona na Małgosi Rozenek! Może liczyć na wyjątkowe przywileje. Żadna z gwiazd nie ma takiego komfortu pracy

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek do DDTVN szykuje się przez kilka godzin. Nawet w trakcie programu ma ze sobą cały sztab ludzi, który dba o jej perfekcyjny wygląd. To dzieje się za kulisami śniadaniówki. 

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej rozchwytywanych i popularnych gwiazd w Polsce. Niedawno spełniała jedno ze swoich największych zawodowych marzeń. Po dekadzie od debiutu przed kamerami TVN została prowadzącą Dzień Dobry TVN. Od wielu lat miała wspominać o tym włodarzom stacji, ale wcześniej Edward Miszczak, który pełnił funkcję dyrektora programowego stacji, był nieugięty i sceptycznie nastawiony do tego pomysłu. Dopiero po zmianie na tym stanowisku Małgosia dostała swoją szansę w śniadaniówce.

Na ekranie zadebiutowała pod koniec sierpnia, gdzie towarzyszy niezmiennie Krzysztof Skórzyński. Dziennikarz i celebrytka dobrali się wręcz idealnie i szybko złapali wspólny język. Dogadują się niemal bez słów, a Małgosia nie ukrywa, że bardzo zależy jej na tej posadzie. Nieustannie więc szkoli się, by jeszcze lepiej prezentować się przed widzami.

Głęboko wierzę w ogólny rozwój. Wszystko, co sprawia, że można lepiej wyglądać, lepiej coś robić jest warte, by w to inwestować. To tak samo, jak chodzić na siłownię. Chodzę do logopedy i foniatry, tak samo, jak wielu moich kolegów. Praca z logopedą jest okazaniem szacunku widzowi poprzez głos, którym się do niego zwracam. Okazało się, że muszę pracować też nad oddechem. Pani foniatra powiedziała, że ogólnie jest ze mną dobrze, ale zaleciła kilka ćwiczeń oddechowych – powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

Jak Małgorzata Rozenek szykuje się przed DDTVN

Małgorzata Rozenek przed DDTVN zawsze poświęca mnóstwo czasu na to, by perfekcyjnie przygotować się do kolejnego odcinka. Przegląda scenariusz, ćwiczy głos, ale chce też świetnie wyglądać. Zabiera ze sobą za kulisy cały sztab ludzi, który dba o każdy szczegół, zaczynając od fryzury, kończąc na makijażu.

W sieci znalazło się nagranie zza kulis, które zostało zrobione w czasie przerwy reklamowej. Gdy tylko Małgosi zeszła z wizji natychmiast pojawił się obok niej fryzjer i makijażystka, którzy poprawiali na bieżąco fryzurę i odświeżali make-up.

Wszystko zobaczycie w naszej galerii. Trzeba przyznać, że przed kamery przygotowuje się perfekcyjnie.


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Komentarze

 • Gość pisze:

  Merytorycznie jest słaba i wszystko w temacie

  • Gość pisze:

   Nie pomoże pudrem róż kiedy baba przasna stara już.Rzeczywiscie tona makijażu zbierana łopatą nic nieb pomoże.Nie zmieni baby w dziennikarkę oczytana taktowna inteligentna itd..To że.udawala.ze zna się
   na sprzątaniu w domu miała brudno.Tak samo na prowadząca nie nadaje sie zupełnie.Gra robi , siebie pusta divę. Brak taktu oglądy kultury bycia.Inteligencji nie kupi.Gadanie ze się dogaduje z Tchórzewskim gowno znaczy. Nie o to chodzi. Miszczak miał rację ze Rozenkowa nie zatrudnil..Ona nawet.zachowac się nie potrafi..Lansuje sie fatalnie..dać ja na szkolenie może wtedy naucza ja dama być.. jak ona może mieć tupet myśleć o swojej świetności .Baba ma poerdolca na punkcie
   Swojego cienkiego wizerunku ..typu czy silikon z cycka.nie wystaje czy dupa wielka widoczna ..czy powieki nie opadły.. czy koslawo nie stoi i krzywych nóg nie widać.. czy każdy włos dobrze leży czy szminki nie zżarła. Czy puder z niej nie spływa.. czy w dobra stronę patrzy..itd..nic nie da Foniatra czy LOGOPEDA jak Rozenek nie nadaje sie do tej roboty.Nie oglądam antypatycznejbaby.Jakze głupia jest Goska pokazując ile osób ja upodabnia do kobiety..obciach wielki. Rozumu jej nie upiększa i nie ulepsza.Pusta tutka..nie oglądam z niąprogramu.Baba dno I wodorosty.

   Taka prawda..uroda nie zastąpi braku rozumu. Obycia inteligencji nie kupi ani pudrem nie.ukryje.

 • Gość pisze:

  cały sztab pracuje a i tak wygląda jak stara zasuszona śliwka , cały czas czyta scenariusze a i tak co chwilę wtopy i ten skrzeczący infantylny śmiech, nie dam rady oglądać, najgorsza prowadząca

  • Gość Magda pisze:

   Niestety ta Pani jest okropna ! Nie mogę na nią patrzeć o jej słuchać

  • Gość Magda pisze:

   Niestety ta Pani jest okropna ! Nie mogę na nią patrzeć , a tym bardziej słuchać! Nie nadaje się do prowadzenia tv na żywo

  • Gość pisze:

   To prawda nie da się słuchać tej sztucznej, skrzeczącej kobiety . Oczywiście nie obyło się bez wciągania rodziny .Dziś jak zobaczyłam , że ona będzie prowadzić od razu przełączyłam na konkurencję.

  • Gość pisze:

   To prawda. Nie wiem co zrobiła , że ją tak promują. Beztalencie

  • Mała pisze:

   Taka prawda że większość jej zazdrości urody, figury i ambicji.
   I tu jest problem

  • Gość pisze:

   A może w tv maja pracowac tylko Max gorące 30 . A później się dziwicie ze w pl . Szukają tylko takie łaski do pracy a osoby po 30 to już stare śliwki . Debilizm

 • Gośćkosc pisze:

  Niestety tylko to mogą dla niej zrobic, nie wychodzi jej prowadzenie zupelnie…ani glos, ani wysławianie się….

  • Gość pisze:

   Mała nie pierdziel.
   nie ma Goska ani rozumu ani urody bez makijażu leży I kwiczy stara łupa już.i niby czego jej zazdrościć..chyba Ty hej zazdrościsz głupoty.

 • Gość pisze:

  Obejrzałam panią Małgorzatę dziś w TVN, pomimo szczerych chęci, niestety muszę przyznać że jest drugiej kategorii odczytywaczką gotowego scenariusza. Po prostu nie ma talentu dziennikarskiego.

  • Gość pisze:

   Potwierdzam i nie zmienię zdania . Rozenek to beztalencie ,ograniczona wiedza i zasób słów i ten głos . Nic się nie zmienia . Widzowie rezygnują zTvN a ona stale powraca.?!

 • Gość pisze:

  ale tna niekorzystne komentarze….Gosia placi, to ma same superlatywki….Zenada..

  • esteta pisze:

   Po prostu retusze nic nie dają. Wygląda jak pomarszczona i wysuszona stara Śliwa.

  • Mała pisze:

   W przerwie wszyscy prowadzący poprawiają fryzury i makijaż.
   Żadna nowość.
   Można wszystkich w tym temacie heitować

 • Gość pisze:

  Stara, zepsuta,sypie sie,to trzeba podmalowac co chwile….

  • Beata pisze:

   Wszystkim poprawiają wygląd w przerwie nawet facetom prowadzącym,Gosia nie jest wyjatkiem

 • Gość Toja pisze:

  Ale kłamstwa już tak perfekcyjnie jej nie wychodzą. Co z tego że na zewnątrz wygląda perfekcyjnie skoro w środku paskudne wnętrze i dusza?Nie zyska aprobaty, bo chciwa jest, zarozumiała, zakłamana i nie szanuje innych, nawet gości DDTVN. Perfekcyjnie to ona się przechwala i zniecheca do siebie.

 • Gość pisze:

  Cała sztuczna do bólu. Nienaturalna.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×