Małgorzata Rozenek pochwaliła się pokoikiem Henia. W apartamencie urządziła uroczy kącik dla syna

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek planowała budowę domu. Dopóki nie dojdzie ona do skutku, to w swoim apartamencie urządziła mały pokoik dla najmłodszego synka. Jak mieszka Henio?

Małgorzata Rozenek od wielu lat jest jedną z najjaśniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Popularność przyniósł jej program Perfekcyjna Pani Domu, a z czasem pojawiły się kolejne propozycje. Apogeum popularności przyniósł jej także związek z Radosławem Majdanem. Małżonkowie poznali się kilka lat temu w podczas premiery filmu Mój Biegun. Fotoreporterzy nie odstępowali ich na krok, a po czasie okazał się, że ten wieczór był początkiem pięknej wspólnej drogi.

Zakochani w 2016 roku wzięli ślub, a Radek znakomicie wręcz sprawdził się w roli ojczyma dla synów żony. Zarówno ze starszym Stanisławem, jak i młodszym Tadeuszem złapał wspólny język. Od niemal dwóch lat są oni także szczęśliwymi rodzicami małego Henryka. Chłopiec natychmiast stał się oczkiem w głowie całej rodziny i jest też ulubieńcem internautów.

Małgorzata Rozenek pokazała pokoik Henia

Małgorzata Rozenek po ślubie przeprowadziła się razem z synami do apartamentu swojego męża. Małżonkowie mieli teraz w planach budowę domu. Jak na razie jednak przerosła ich dokumentacja, co wstrzymało roboty.

Przerastają nas sprawy urzędowe i mimo iż prowadzi nam to osoba, która specjalizuje się w prawie budowlanym, to i tak jest teraz bardzo wiele różnych przepisów, które zostały wprowadzone całkiem niedawno, które komplikują, choć niby miały ułatwiać – zdradza Małgosia w rozmowie z Party.

Gwiazda, póki co urządziła kącik dla najmłodszego z synów w dotychczasowym mieszkaniu. W niewielkim pokoiku Henia nie brakuje ani zabawek, ani wygodnego łóżka. Jego mama postawiła tam na jasne kolory. Ściany i meble są w białych kolorach, a nad łóżkiem, które jest zabezpieczone wyższą barierką, znajdują się półki, na których widzimy mnóstwo figurek dinozaurów i puzzle. Na ścianie znajduje się także lampka z abażurem. Trzeba przyznać, że Małgosi udało się wygospodarować całkiem fajny kącik dla malucha. Na zdjęciach w naszej galerii możecie zobaczyć, że nie zabrakło tam też małego stolika i mnóstwa innych zabawek.


Małgorzata Rozenek - pokoik Henia

Małgorzata Rozenek - pokoik Henia

Henio Majdan

Henio Majdan

Radosław Majdan pokazał pokoik Henia

Radosław Majdan pokazał pokoik Henia

Komentarze

 • Gość Wanda pisze:

  Nie przerosły ją sprawy urzędowe odnośnie budowy domu,tylko brak kasy liczyła na to że stacja wybuduje im ten dom za darmo a tu klapa to dlaczego inni budują czyżby oni nie mieli tych samych problemów z tego wynika że nie. Pismaki to nie jest żaden apartament tylko domek w zabudowie szeregowej a pokoik Henia to urządziła w hollu wejścia do sypialni jeszcze przed jego narodzeniem.

 • Gość pisze:

  Może pokarzemy Malgoni jak wygląda pierwszy lepszy pokój dziecka na Ukrainie?Stara durna chwali się nawet pokojem dziecka…Czas dorosnąć i przestać wylewać prywatne sprawy publicznie.

  • Gość pisze:

   Nudno jesteście już z ta Ukraina… Ile można… A co Rozenek może za to że Putinowi odjeb…? Ma to się chwali, na tym zarabia i z tego żyje. Nie zmieni życia bo Ukraina ma gorzej. Nudne jest już to że każdy ma ich wspomagać i nic nie robić bo im bomby na łeb lecą. W takim razie ty skończ korzystać z internetu bo w Ukrainie już nie działa… Idiota!

 • Gość pisze:

  A Gosia co, zmienia sobie kolor oczu do zdjęć? Raz brązowe, raz szaroniebieskie

 • Gość EVvA_Ewwa5 pisze:

  jest szal .bo potrzeba dużo odwagi by obdarzyć maluszka takim imieniem …..zdrowia

 • Koko pisze:

  Pokój jak pokój, ale Henio to sama słodycz, tylko schrupać..

 • Gość pisze:

  Henio jest mega, podobny do ojca

 • Katarzyna pisze:

  Nieważne co, ważne żeby mówili, a duszę zaprzedałam diabłu.

 • Gość pisze:

  Szału ni ma 🤔

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×