Małgorzata Rozenek jest już po Wigilii. Właśnie pokazała kreację na sylwestra. Będzie lśnić jak prawdziwa gwiazda. I jeszcze te rozcięcia…

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zorganizowała przyspieszoną Wigilię i już wie, co włoży na Sylwestra. W tej kreacji będzie naprawdę błyszczeć. Zobaczcie zdjęcia.

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd show-biznesu. Przez wiele lat intensywnie pracowała na swój sukces i ciągle sięgała po więcej. Popularność zyskała jako gospodyni najchętniej oglądanych formatów stacji TVN, czyli: Perfekcyjna Pani Domu i Projekt Lady. Udowodniła także, że świetnie czuje się w roli bizneswoman. Gwiazda jakiś czas temu stworzyła własną markę odzieżową Mrs. Drama. Na początku grudnia otworzyła pierwszy butik w Warszawie.

Miniony rok spędziła bardzo intensywnie. Dopięła na ostatni guzik wiele projektów, a końcówkę roku rodzina postanowiła przeznaczyć na odpoczynek. Kilka dni temu zorganizowali oni przyspieszoną Wigilię, którą spędzili razem z rodzicami Małgosi. Wczoraj natomiast spakowali walizki i na miesiąc wyjechali do Azji, gdzie zajmą się błogim lenistwem.

My kochamy święta Bożego Narodzenia i już nie możemy się doczekać tych kolejnych. Chociaż te będą inne. Jeżeli świat się nie zamknie, to wyjeżdżamy. Po raz pierwszy w życiu. Ale to wcale nie oznacza, że ominie nas wigilia i świętowanie. Po prostu przekładamy świętowanie na nieco wcześniejszy termin i wtedy upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu. I święta, i wyjazd. […] Jedziemy do Azji. Nasz ukochany kierunek. Już nie możemy się doczekać. Naprawdę odliczamy dni.

Małgorzata Rozenek pokazała kreację na sylwestra

Małgosia dla wielu kobiet jest modowym drogowskazem i chętnie podpatrują one jej stylizacje. Pięknie zaprezentowała się na otwarciu swojego butiku, gdzie miała na sobie czerwony garnitur w kratę i sama wyglądała, jak najlepszy prezent. Na rodzinnej przyspieszonej Wigilii również postawiła na ognistą czerwień. Miała na sobie elegancką koszulę, spódnicę z piórami i wysokie szpilki w tym samym kolorze.

Teraz postanowiła pokazać propozycję kreacji na sylwestra, która pojawiła się w ofercie jej marki. Jest cekinowa spódnica i idealnie dobrany do niej top, które łączą w sobie czerń, srebro i czerwień. Pięknie uwydatniają talię, zgrabne nogi, ramiona oraz dekolt. Małgosia jako modelka prezentuje się w niej zjawiskowo.

Jednym z najgorętszych trendów tego sezonu są połyskujące tkaniny i cekiny. My przygotowaliśmy dla Was cekinowy top oraz asymetryczną spódnicę, która optycznie wydłuża sylwetkę – czytamy na Instagramie Mrs. Drama.

Wystąpiłybyście w takiej kreacji w sylwestrową noc?


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z dziećmi

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z dziećmi

Komentarze