Małgorzata Rozenek opowiedziała o łóżkowych igraszkach z Radkiem. Zdradziła, co robią żeby wciąż między nimi iskrzyło

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z ulubionych par w show-biznesie. Małżonkowie nie mają przed fanami zbyt wielu tajemnic. Prezenterka zdradziła, jak wygląda ich życie łóżkowe. 

Małgorzata Rozenek od wielu lat jest obecna w show-biznesie. Gwiazda na swoim koncie ma liczne sukcesy i praktycznie z dnia na dzień stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych osób w branży. Jej przygoda z telewizją zaczęła się od programu Perfekcyjna Pani Domu i z miejsca podbiła serca widzów. Od tamtej pory jej kariera nabrała szalonego tempa. Regularnie pojawia się w kolejnych projektach i rozwija różnego rodzaju biznesy.

Prezenterka poza tym zadbała również o swoje życie prywatne. Z aktorem Jackiem Rozenkiem doczekała się dwóch synów. W zeszłym roku na świat przyszła jej trzecia pociecha, czyli Henio. Chłopiec jest owocem jej małżeństwa z Radosławem Majdanem. Para niedawno świętowała 5. rocznicę ślubu. Są oni jednym z najpiękniejszych związków w polskim show-biznesie.

Małgorzata Rozenek zdradza łóżkowe sekrety

Małgosia i Radek poznali się w 2013 roku. Obydwoje pojawili się na premierze filmu Mój Biegun i tak rozpoczęło się między nimi płomienne uczucie. Chociaż każde z nich miało za sobą już dwa nieudane małżeństwa, to stwierdzili, że do trzech razy sztuka. Ryzyko się opłacało, ponieważ znakomicie się dogadują, a fani bardzo kibicują ich relacji. Były bramkarz wspaniale odnalazł się najpierw w roli ojczyma, a od niedawna także ojca.

Wiadomo, że starania o dziecko nie były dla nich łatwe. W podcascie Martyny Wyrzykowskiej i Natalii Hołowni Tak Mamy! Małgorzata poruszyła temat metody in vitro, a także opowiedziała o dwóch poronieniach, które niezwykle z mężem przeżyli. Chociaż nie było im łatwo, to okazuje się, że ten czas nie zabił w nich ducha romantyzmu. W tym samym podcascie Rozenek wyznała, że w łóżku nadal między nimi iskrzy.

U nas życie łóżkowe kwitnie do tej pory! A staranie o dziecko nam tego nie popsuło. Do kliniki przekładaliśmy prokreację, a igraszki zostawialiśmy w domu – zdradziła gwiazda.

Trzeba Przyznać, że Małgosia nie ma przed fanami zbyt wielu tajemnic i porusza tematy, których inne gwiazdy unikają.

Poniżej możecie posłuchać wywiadu z Radosławem Majdanem i posłuchać, w jaki sposób zaskakuje go żona.


Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - prezentacja najnowszej kolekcji biżuterii

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - prezentacja najnowszej kolekcji biżuterii

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

scena z: Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×