Małgorzata Rozenek czeka na powrót „Perfekcyjnej Pani Domu” na antenę: „Jestem na to gotowa”. To dopiero nowiny

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zaczęła swoją wielką telewizyjną karierę od programu Perfekcyjna Pani Domu. Czy gwiazda chciałaby jeszcze raz wystąpić w programie?

Małgorzata Rozenek to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Prowadzi tam jedne z najchętniej oglądanych programów i dzięki temu zyskała ogromną popularność i sympatię widzów. Jej kariera w ostatnich latach nabrała niesamowitego rozpędu. Cały czas angażuje się w kolejne projekty, reklamy, a także rozwija własne biznesy. Kilka miesięcy temu wystartowała z własną marką odzieżową, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientek.

W Mikołajki gwiazda miała dla nich szczególną niespodziankę. Otworzyła bowiem pierwszy butik znajdujący się w Warszawie. Lokal, gdzie możemy kupić ubrania z jej kolekcji, urządziła z wielkim smakiem. Zadbała o każdy szczegół, a imprezę powitalną zorganizowała z rozmachem. Sama tego dnia wyglądała zjawiskowo w idealnie skrojonym garniturze w kratkę i w szpilkach na wysokim obcasie.

Małgorzata Rozenek tęskni za Perfekcyjną Panią Domu

To, że Małgosia rozwija własne biznesy, nie oznacza, że odcina się od pracy prezenterki. Wręcz przeciwnie od kilku lat jest gwiazdą programu Projekt Lady, gdzie pomaga  młodym zagubionym kobietom wrócić na właściwą ścieżkę i zerwać z imprezowym trybem życia. Jej przygoda z telewizją zaczęła się jednak od formatu Perfekcyjna Pani Domu.

Program pojawił się na antenie w 2012 roku i przez kolejne dwa lata Małgorzata wcielała się w prowadzącą. Swoim bohaterom pomagała z domowymi obowiązkami i uczyła ich, jak zapanować nad rozgardiaszem i tak ułożyć sobie czas, żeby dom zawsze lśnił czystością. Dawała też dużo praktycznych rad widzom. Format zakończył nadawanie w 2014 roku i okazuje się, że gwiazda bardzo tęskni za Perfekcyjną.

„Perfekcyjna Pani Domu” to format, który wymaga odświeżenia i byłby teraz cudowny. Jestem na to gotowa. Bardzo chętnie znów bym się w tej roli odnalazła – zdradza Małgosia w rozmowie z „Faktem”.

Widzowie zapewne pamiętają, że na samym końcu gospodyni programu przeprowadzała uczestnikom tak zwany „test białej rękawiczki” i sprawdzała kurz w różnych zakamarkach domu. Gwiazda zdradza, że do dzisiaj kurz ją wręcz prześladuje.

Choć nie wkładam już białej rękawiczki, ciągle widzę kurz. Kurz mnie prześladuje – wyznała w rozmowie z „Faktem”.

Chcielibyście znowu zobaczyć Małgosię w roli Perfekcyjnej?


Małgorzata Rozenek w programie Perfekcyjna Pani Domu

Małgorzata Rozenek w programie Perfekcyjna Pani Domu

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na ramówce TVN

Małgorzata Rozenek na ramówce TVN

Komentarze

 • czitelnik pisze:

  Dom Kuby Wojewódzkie, Panie Kuba, opublikuj pan proszę sms-y od staruchy, pośmiejemy się przed świętami razem

 • Gość Anna pisze:

  Dlaczego mamy mieć powtórkę z programu my nie chcemy już oglądać tej starej baby niech sobie zrobi test białej rękawiczki u siebie w domu bo tam syf widzieliśmy to po jej brudnych stopach.Jak tobie się kobieto nudzi bierz szmatę i umyj podłogi i okna,i nie zanudzaj nas swoimi fanaberiami,czas się zaopiekować swoimi dziećmi bo za niedługo zapomną jak ich matka wygląda.

 • Gość Anna pisze:

  Dlaczego mamy mieć powtórkę z programu my nie chcemy już oglądać tej starej baby niech sobie zrobi test białej rękawiczki u siebie w domu bo tam syf widzieliśmy to po jej brudnych stopach.Jak tobie się kobieto nudzi bierz szmatę i umyj podłogi i okna,i nie zanudzaj nas swoimi fanaberia mi,jesteś beznadziejna,zamknij się swoimi dziećmi ponieważ może nawet nie wiedzą jak ich matka wygląda.

 • Lola pisze:

  Kiedyś lepiej wyglądała a teraz cała przerobiona i wygląda strasznie już Majdan lepiej wygląda niż ona

 • Pluskwa pisze:

  A kto ją weźmie jak każdy ma jej dość, albo powiekrzyc grono do nielubienia jej

 • Gość pisze:

  Żenada , tyle w temacie Rozenek.

 • Gość pisze:

  Coraz gorzej wygląda mimo a może przez te zabiegi.

 • Mika pisze:

  Bardzo bardzo proszę nie publikujcie już wizerunku Pani Małgosi i jej rodzinki 🙏 naprawdę już się wszystkim ulało…. dziękuję 😊

 • Gośćpipin pisze:

  Jaką głupotę wymyśli jeszcze kłamliwa stacja??? Ten durny program,to jedna wielka porażka. A Rodzynkowa jest tak perfekcyjna,jak ja jestem księżniczką. Gdyby nie sprzątaczki,jej dom by zgnił z brudu. Oto cała jej perfekcyjność. Poza tym jej gęba jest za często pokazywana i ludzie nie chcą tej pustackiej rodziny oglądać

 • Gość WIEDZMA pisze:

  Łapie się ostatniej deski ratunku. Nikt nie chce oglądać jej programów więc liczy że pierwszy program będzie bardziej oglądany. Ona nie rozumie że mamy jej dość. Jest natrętna jak mucha.

 • Adam pisze:

  1968 rok narodzin MAŁGOSI

 • Wolf pisze:

  Nie nie nie nie nie ani to mądre ani prefekcyjne

 • GośćIga pisze:

  Ta kobieta jest beznadziejna ze nie da się jej ogladac i sluchac

 • Gość pisze:

  Baba ktora jest syfiara i ma sztab sprzataczek, będzie nam mówić jak sprzątać. Bu ha ha.
  Prawdziwa pani domu nie pozwoliłaby sobie na to aby druga baba przydzla jej dom sprzątać.

 • Gość pisze:

  Ta i nie wiem kto te mydlo będzie ogladal.
  Flaczego kure#two i tepota jest tak wysoko opłacalna.
  Tvn powinien nam płacić, ze taka osobę puszczaj w tv i nastolatkowie chcą być jak ona czy Siwiec.
  U mnie tvn nie oglada sie. Zabroniłam całej rodzinie, a w szczególności dzieciom. Plytki program tv to i okygkie celebrytki.

 • (OLA) pisze:

  Po ostnim zabiegu kosmetycznym podobna jest do Mai Sablewskiej.Wygląda jak starsza siostra Mai.

 • Olka pisze:

  A to miłe wspomnienia, Małgosia z opadającymi powiekami, naturalna 👍

 • Joo pisze:

  Nie, tylko nie to😱, ona nie jest perfekcyjna i nie powinna prowadzić żadnego ale to żadnego programu.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×