Małgorzata Rozenek o drugim ślubie z Radkiem. Rozgadała się o uroczystości i pokazała suknię ślubną. Ona naprawdę chce to włożyć?!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są małżeństwem od ponad sześciu lat. Teraz gwiazda TVN rozgadała się o kolejnym ślubie z ukochanym. Wie już nawet, jaką suknię wybierze. Raczej nie powala na kolana. 

Małgorzata Rozenek już od dekady współpracuje ze stacją TVN. Gwiazda szybko stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych celebrytek w kraju. Wszystko zaczęło się od programu Perfekcyjna Pani Domu, a później potoczyło się już błyskawicznie.

Obecnie spełnia jedno ze swoich największych zawodowych marzeń. W jesienniej ramówce w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim zadebiutowała jako prowadząca Dzień Dobry TVN, a w nowej roli radzi sobie coraz lepiej, co potwierdził dla Jastrząb Post także jej były mąż Jacek.

Radzi sobie nieźle. Na pewno lepiej niż na początku, poprawia się, jest bardzo ambitna i życzę jej naprawdę jak najlepiej.

Małgosia pomimo natłoku pracy jest też szczęśliwą żoną. Sześć lat temu jej mężem został Radosław Majdan. Z byłym bramkarzem reprezentacji połączyło ją prawdziwe uczucie. Dwa lata temu doczekali się wspólnego dziecka, ale też razem wychowują starszych synów Małgosi, czyli: Stanisława i Tadeusza.

Małgosia Rozenek o drugim ślubie z Radosławem Majdanem. Jaką suknię wybrała?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w 2016 wzięli ślub. Poznali się na premierze filmu Mój Biegun, a początkująca wówczas prezenterka TVN od razu wpadła swojemu przyszłemu mężowi w oko.

Zaczęło się tak, że ja robiąc pierwszy krok, chciałem od Małgosi numer telefon. Wymyśliłem sobie, że jeżeli zapyta się mnie: „Po co ci mój numer”, to powiem, że to będzie jakiś biznesowy aspekt. Natomiast miałem nadzieję, że nie zapyta się, jaki. A że było duże zamieszanie, fotografowie, bo to było w kinie, więc nie miała czasu zapytać się, po co mi jej numer, więc dała mi go. A ja nie musiałem wymyślać i pocić się, żeby wymyślić jakieś sensowne wytłumaczenie –  opowiadał Radosław w „VIVIE!”.

Ich ślub był jednym z najważniejszych wydarzeń w branży. 10 września 2016 roku urządzili bardzo huczną imprezę w podwarszawskim Konstancinie. Na imprezie bawiła się jej najbliższa rodzina, ale też plejada przyjaciół z branży.

Małżeństwo Małgosi i Radka jest wyjątkowe udane, a zakochani cały czas udowadniają, że ich związek ma się doskonale pomimo upływu lat. W dzisiejszym wydaniu DDTVN, które poprowadziła Małgosia w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim pojawił się temat sukien ślubnych sprzed lat. Prowadząca przyznała, że chętnie wzięłaby kolejny ślub z Radkiem.

Każda z nich jest tak piękna, że mogłabym kolejne śluby brać z tym samym mężem. Ale takie mam poczucie, że ta moda się pięknie starzeje.

Wskazała nawet suknię, którą wybrałaby na drugą ceremonię z ukochanym.

Ta pierwsza, bo ja lubię jak się dzieje. Dużo zakładek, guziczków, jak są hafciki. Ja z prostoty to lubię proste włosy – dodała.

W naszej galerii pokazujemy suknię, którą wybrała Małgosia. Nas nieco to zdziwiło, bo to bardzo zachowawcza stylizacja jak na nią. Co o tym myślicie?


Małgorzata Rozenek o drugim ślubie z Radkiem Majdanem

Małgorzata Rozenek o drugim ślubie z Radkiem Majdanem

Małgorzata Rozenek o drugim ślubie z Radkiem Majdanem

Małgorzata Rozenek o drugim ślubie z Radkiem Majdanem

Małgorzata Rozenek wybrała suknię na drugi ślub

Małgorzata Rozenek wybrała suknię na drugi ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×