Szukaj

Małgorzata Rozenek długo zapamięta pierwszy lot z Heniem. Przez pomyłkę Radzia miała 15 godzin męki

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wraz z dziećmi wybrali się do Meksyku. Podróż samolotem nie obyła się bez niespodzianek. Co się stało? 

Małgorzata Rozenek w sobotni poranek poinformowała swoich fanów, że wybiera się na zasłużone wakacje. Nagrała relację z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie, w której pokazała, że będzie miała wspaniałe towarzystwo. Zabrała ze sobą Radosława Majdana, ich syna Henia, a także jego starszych braci Tadeusza i Stanisława.

Obecność gwiazdy nie przeszła bez echa. Pojawili się fotoreporterzy, którzy zrobili kilka zdjęć z ukrycia. Dzięki temu wiadomo, że rodzina stawiła się na miejscu bladym świtem. Wspólnymi siłami wypakowali bagaże z taksówki, następnie małżonkowie w towarzystwie dzieci oraz ich niani wybrali się na odprawę. Z Warszawy polecieli do Frankfurtu, gdzie czekał na nich samolot do Tulum.

Chociaż Rozenek początkowo nie chciała zdradzić, dokąd leci, jej sekret wydał się przez przypadek. Na pokładzie samolotu spotkała Qczaja, którego pokazała na swoim Instastory. Trener udostępnił relację na swoim profilu, dodając, że razem lecą do Meksyku.

Zobacz: Rozenek na lotnisku z rodziną. Nie chciała zdradzać, dokąd leci. Wsypała ją inna gwiazda

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan: przygody podczas drogi do Meksyku

Małgorzata i Radosław w Tulum wylądowali po 15-godzinnym locie. Dodali wideo, w którym widać, że humory im dopisywały. Małżonkowie zachowywali się niczym zakochani nastolatkowie. Majdan zaprosił fanów na swój profil i złożył im nie lada obietnicę:

Zapraszam do siebie. Nagrywam dzisiaj wieczorkiem. Będzie pikantnie – powiedział na nagraniu, ale słowa nie dotrzymał. Kilka godzin później pojawiły się jedynie relacje u Małgorzaty z zakupów na lokalnym bazarku.

Jak informuje Super Express, zanim rodzina przyleciała na miejsce, nie obyło się bez przygód. Pech chciał, iż Radek przez przypadek nadał do luku bagażowego nosidełko dla Henia:

To oznaczało tylko jedno — przez całą podróż musieli trzymać go na rękach. A sam lot z jedną przesiadką trwał aż 12 godzin. Łącznie cała podróż wydłużyła się aż do 15 godzin — czytamy na łamach tabloidu.

Podobno podróż najdzielniej zniósł mały Henio, który był bardzo spokojny:

Najdzielniejszy okazał się mały Henio. Był bardzo spokojny i prawie w ogóle nie płakał. Na szczęście teraz wszyscy będą mogli odpocząć — dodaje Super Express.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Meksyku będą odpoczywać miesiąc. Perfekcyjna z pewnością na długo zapamięta pierwszy lot z dzieckiem.


Małgorzata Rozenek w drodze na rodzinne wakacje

Małgorzata Rozenek w drodze na rodzinne wakacje

Małgorzata Rozenek w drodze na wakacje do Meksyku

Małgorzata Rozenek w drodze na wakacje do Meksyku

Małgorzata Rozenek w drodze na rodzinne wakacje

Małgorzata Rozenek w drodze na rodzinne wakacje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×