Szukaj

Małgorzata Rozenek pokazała reakcję Henia na pogodę w majówkę. Tak bardzo utożsamiamy się z jego miną :(

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała w sieci zdjęcia ze spaceru z Henrykiem. Mina chłopca rozbawiła internautów, choć jest chmurna jak pogoda w tegoroczną majówkę.

Małgorzata Rozenek prawie rok temu urodziła Henia, pierwsze dziecko Radosława Majdana. Maluch jest oczkiem w głowie całej rodziny, a także już od maleńkości gwiazdą Instagrama rodziców.

Chłopiec rośnie jak na drożdżach i już za niespełna dwa miesiące będzie świętował pierwsze urodziny. Póki co jednak dostarcza rodzicom wielu atrakcji. Niedawno Małgorzata pokazała, jak wygląda robienie zdjęć z synkiem w roli głównej, czym bardzo rozbawiła internautów.

W majówkę pogoda nas nie rozpieszcza, ale gwiazda znalazła moment, kiedy się rozchmurzyło i wybrała się na spacer. Zdjęcia z przechadzki wylądowały na Instagramie. Rozbawieni internauci nie mogą oderwać wzroku od Henia.

Małgorzata Rozenek na spacerze z Heniem. Jak wyglądali?

Nie minęło wiele czasu od porodu, a gwiazda zaczęła zachwycać formą sprzed ciąży. Może się pochwalić wysportowanym ciałem, nad którym w pocie czoła ciągle pracuje. Swoje zmagania udokumentowała w programie Rozenek cudnie chudnie. W krótkim czasie odzyskała figurę modelki.

Aktywność w social mediach, to spora część pracy gwiazdy, więc na bieżąco relacjonuje w sieci, co u niej nowego. W majówkowy poniedziałek pokazała zdjęcia ze spaceru z najmłodszym synkiem. Na tę okazję ubrała się w dres, sportowe obuwie, czapkę z daszkiem i płaszcz z emblematami, który wzbudził entuzjazm jej fanek.

Mieliśmy szczęście trafić w okno pogodowe i przez jakiś czas nie padało  szczerze? Nie tak sobie wymarzyłam pogodę w majówkę ale jak nie ma co się lubi… itd…
wracajmy już lepiej, wszyscy do pracy – napisała.

Oprócz stylizacji Małgorzaty uwagę internautów kradł Henio. Maluch minę miał nietęgą, nie przymierzając, chmurną jak majówkowa pogoda. Rozenek mimo wysiłków nie zdołała rozbawić synka.

  • Mina Henia bezcenna.
  • Henio jaka minka.
  • Henkowi widac pogoda nie przeszkadza…..slodziak niesamowity.
  • Z cyklu: Mamo, o co ci chodzi…
  • Piękni jesteście – piszą.

Na pogodę nic nie poradzimy, ale jedno jest pewne, że zdjęcia z Heniem poprawiły humor wielu fanom Małgosi Rozenek.


Małgorzata Rozenek na spacerze z Heniem

Małgorzata Rozenek na spacerze z Heniem

Małgorzata Rozenek na spacerze z Heniem

Małgorzata Rozenek na spacerze z Heniem

Henio Majdan

Henio Majdan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×