Szukaj

Małgorzata Rozenek wskoczyła na plan filmowy w samym szlafroku. Nawet z tyłu nie dało się jej nie rozpoznać

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem prosto z planu filmowego. Zapracowana mama Henia uczestniczy w sekretnym projekcie.

Małgorzata Rozenek została mamą po raz trzeci zaledwie dwa miesiące temu. Razem z mężem Radosławem Majdanem powitała ich pierwsze dziecko. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że pojawienie się synka dopełniło jej rodzinę:

Pojawienie się dziecka bardzo zmienia życie i wszystko to, co się dzieje. U nas też się zmieniło, ale to bardzo dopełniło naszą rodzinę. Jesteśmy szczęśliwi, bo Henryk wniósł bardzo dużo radości i czujemy, że nasza rodzina jest taka kompletna, pełna. Mamy trzy psy, troje dzieci. Ta trójka jest dla nas bardzo szczęśliwa.

Małgorzata Rozenek na planie filmowym

Małgosia bardzo szybko wróciła do aktywności zawodowej. Zaledwie dwa tygodnie po porodzie mogliśmy zobaczyć ją na planie programu Projekt Lady. Choć zdjęcia zakończyły się już jakiś czas temu, to świeżo upieczona mama ani myśli zwalniać tempa. Gwiazda cały czas poświęca realizacji kolejnych projektów i pojawia się na nagraniach programów.

Ostatnio świeżo upieczona mama była gościem DDTVN, a wczoraj na jej Instagramie pojawiła się relacja zza kulis kolejnej współpracy. Dziś  natomiast Perfekcyjna zdecydowała się ujawnić kolejne szczegóły dotyczące jej sekretnego projektu. Zobaczyliśmy ją podczas przygotowań do zdjęć na planie zdjęciowym. Mimo że siedzi tyłem do aparatu, to nie ma wątpliwości, że to ona. Fotka została zrobiona w luksusowym camperze, którego z pewnością zajmuje Małgosia.

Kolejny dzień na planie, nie taki znów #secretproject – napisała.

W komentarzach fani zastanawiali się, w jakim filmie zobaczą Rozenek.

  • Obstawiam jakiś fajny program w stylu „reality show”.
  • Gosia masz tak czadową osobowość, że z przyjemnością coś takiego oglądnę.

My również jesteśmy tego bardzo ciekawi.


Małgorzata Rozenek na planie

Małgorzata Rozenek na planie

Małgorzata Rozenek na planie

Małgorzata Rozenek na planie

Małgorzata Rozenek na planie

Małgorzata Rozenek na planie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×