Szukaj

Rozenek i Majdan we wspólnym wywiadzie o ciąży i porodzie. Wybraliśmy najlepsze fragmenty

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w magazynie Viva! opowiedzieli o ciąży w dobie koronawirusa, działalności fundacji, a także o porodzie. Co zdradzili?
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan za dwa miesiące zostaną rodzicami. Zanim to nastąpi, starają się maksymalnie wypełnić czas, realizując służbowe obowiązki. Chociaż ze względu na panującą epidemię koronawirusa w Polsce, wyjechali z Warszawy, nadal są aktywni w social mediach. Tam zapowiedzieli wywiad w magazynie Viva!, któremu towarzyszyła przepiękna sesja zdjęciowa. Przyszła mama eksponowała ciążowe krągłości, jej mąż dumnie stał u jej boku.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w magazynie Viva! 

Dwutygodnik trafił właśnie do sprzedaży. W rozmowie z Vivą! małżonkowie zdradzili, że chociaż wszyscy wokół mówili, że chcą mieć córkę, płeć dziecka nie ma dla nich znaczenia. Szczególnie że o maleństwo starali się trzy lata:

Na początku, będąc młodym małżeństwem, chcieliśmy spędzić trochę czasu razem, lepiej się poznać, pozwiedzać świat. Później mocno się staraliśmy, żeby nasza rodzina się powiększyła, ale w pewnym momencie pojawiło się zwątpienie — mówił Radosław Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małżonkowie nigdy nie ukrywali, że musieli skorzystać z in vitro. Wręcz przeciwnie, na ten temat mówią głośno, a niedawno ruszyła Fundacja MRM, która ma pomóc bezpłodnym parom.

Dlaczego powstała? Wiele kobiet pisało, zwracało się do Małgosi z prośbą o pomoc, w pewnym momencie ilość zapytań ją przerosła, postanowiła więc uruchomić fundację. Przez epidemię koronawirusa w Polsce jej działalność musiała zostać zawieszona:

Rozumiem, że jest to stan wyższej konieczności, walczymy z epidemią, ale jest mi z tego powodu bardzo przykro. Najbardziej mnie boli, że włożyłam mnóstwo pracy i serca w założenie fundacji, a teraz muszę z ogromnym żalem zawiesić jej działalność. Ale wiem, że obecnie powinniśmy się skupić głównie na swoim zdrowiu — komentowała Rozenek.

Małgorzata i Radosław w roli rodziców będą mogli sprawdzić się już w czerwcu. Jeśli będzie taka możliwość, Majdan chce wspierać swoją żonę na sali porodowej:

Największym wyzwaniem będzie dla mnie, abym wytrzymał i nie potrzebował większej pomocy od Małgosi. Na pewno będę się bardzo denerwował – mówił Radosław.

Małżonkowie wyjawili, że po porodzie wybiorą się na kilkumiesięczny urlop, który pozwoli im przyzwyczaić się do całej sytuacji. Całą rozmowę możecie znaleźć w najnowszej Vivie!. 


Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - ciążowa sesja

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - ciążowa sesja

Radosław Majdan -Premiera Książki Wiktora Krajewskiego

Radosław Majdan -Premiera Książki Wiktora Krajewskiego

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×