Szukaj

Małgorzata Rozenek w ciążowej sesji dla „Vivy!”. Pokazała duży brzuszek i udzieliła poruszającego wywiadu

Małgorzata Rozenek w ciąży na okładce Vivy!. Gwiazda pozuje razem z mężem i dumnie prezentuje swój zaokrąglony brzuszek. Sesji towarzyszy szczera rozmowa na temat późnego macierzyństwa, zbliżającego się porodu oraz życia w dobie pandemii koronawirusa.
Małgorzata Rozenek w ciążowej sesji dla Vivy!

Małgorzata Rozenek w ciążowej sesji dla Vivy!

To już siódmy miesiąc ciąży Małgorzaty Rozenek. Już wkrótce na świat przyjdzie jej trzeci syn, którego ojcem jest Radosław Majdan. Gwiazda jest mamą dwóch chłopców z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

Na chwilę przed porodem Rozenek wzięła udział w pięknej sesji dla magazynu Viva!. Gwiazda z mężem pozują na okładce wielkanocnego wydania. Uwagę przykuwa ciążowy brzuszek. Małgorzata w pełnej okazałości pokazała swoje krągłości. Warto nadmienić, że zdjęcia powstały już jakiś czas temu, na długo przed wybuchem epidemii COVID-19.

Okładkę Vivy! z Rozenek w ciąży opublikował Radosław Majdan. Na swoim profilu na Instagramie zamieścił wersję cyfrową.

Małgorzata Rozenek o ciąży – sesja i wywiad dla Vivy!

Sesji tradycyjnie towarzyszy szczera rozmowa. Na łamach Vivy! Rozenek odpowiedziała na pytania o ciążę w dobie pandemii koronawirusa. Codziennie przybywa osób zarażonych i zmarłych w Polsce i za granicą. Choć Majdanowie się cieszą z powodu narodzin Edwarda, bo takie imię wybrali dla swojego potomka, to jednak szczęście zakłóca im lęk i strach o przyszłość.

Boję się tego, czego boją się inne matki. Jestem w siódmym miesiącu ciąży i nie wiem, jak dalej będzie. Najgorsza jest niepewność, zalecenia zmieniają się dość często. Ale jedyne, co mogę zrobić w tej sytuacji, to za wszelką cenę zapobiec zarażeniu się. W tej chwili jest to najważniejsze. Wyjechaliśmy więc w całkowitą głuszę na odludzie, gdzie w ogóle nie ma ludzi. Nie kontaktujemy się z nikim – zdradza Małgorzata w wielkanocnej „Vivie!”.

Prezenterka nie skarży się na obecny czas. Wie, że teraz jest wszystkim ciężko. Robi to, co może zrobić, czyli stosuje się do wskazówek lekarzy, którzy zalecili jej izolację. We wszystkim wspiera ją Radosław Majdan.

Nie od razu zaszłam w ciążę, kosztowało nas to z Radosławem dużo nerwów i wyrzeczeń. Dlatego wszystko rzuciliśmy, wzięliśmy dzieci, nasze psy i wyjechaliśmy z Warszawy, gdzie nie ma szansy uniknięcia spotkań z innymi ludźmi, choćby wychodząc do sklepu po chleb czy z psem na spacer…  – opowiada Małgorzata.

Gwiazda zdradza, że z powodu pandemii ma poczucie zagrożenia. Wie doskonale, że gdyby coś się wydarzyło, to nie powinna jechać do szpitala. To miejsce jest ostatnim,  w którym chciałaby się znaleźć. Przede wszystkim cieszy ją, że ma zdrową ciążę i nic złego nie powinno się jej przytrafić.

Na szczęście mam zdrową ciążę, wszystko jest w porządku i sama świadomość, że znajduję się pod opieką sztabu lekarzy, pomaga. Bardzo też wspieramy się z Radosławem, dla niego to również stres. Martwi się o nas, ma w sobie poczucie odpowiedzialności za nas wszystkich.

Małgorzata zamartwia się, kiedy jej dzieci gdzieś same wyjeżdżają, ale uwielbia być matką.

Macierzyństwo to jest „kosmos”. Najtrudniejsza w nim jest świadomość, że to będzie już do końca życia. Pamiętam, jak po urodzeniu Stasia przyjechałam do domu, wzięłam go na ręce i powiedziałam: „Synku, od teraz jesteśmy ty i ja. Już na zawsze. Zrobię wszystko, żebyś był szczęśliwy”. Teraz Staś ma 14 lat, a Tadzio 10 lat i pewnie chcieliby, żeby mama im trochę odpuściła. Myślę, że nie mogą się doczekać narodzin brata, bo wtedy będzie „Hurra!, żadnej kontroli”.

Trzymamy kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło.


Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - ciążowa sesja

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - ciążowa sesja

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×