Szukaj

Małgorzata Rozenek wraca na studia bronić doktoratu. Pochwaliła się tematem pracy. Lepiej, żeby Radzio się z nią nie rozwodził

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zamierza obronić doktorat. W nowym wywiadzie opowiedziała o swoich planach i zdradziła, że może liczyć na wsparcie męża, Radosława Majdana.     

Małgorzata Rozenek jest osobą wielu talentów. Nie tylko wychowuje trzech synów (najmłodszy z nich ma niecały rok) i świetnie sobie z tym radzi, ale także umiejętnie łączy macierzyństwo z karierą. Pojawia się na planach programów, rusza z własnymi markami, a także jest aktywna w social mediach, gdzie regularnie publikuje nowe treści.

Gwiazda w jednym z wywiadów zdradziła, że sama kreuje wizerunek w sieci. Nie musi płacić za artykuły na swój temat. Zna prostszy sposób na to, by zaintrygować fanów i dziennikarzy. Gdy spada zainteresowanie treściami, jakie wrzuca na swoje konta, sięga po sprawdzony sposób, który stosuje m.in. Kim Kardashian:

Nigdy w życiu nie wydałam złotówki na promowanie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Nigdy w życiu, naprawdę. Są na to prostsze sposoby […] Podam Ci przykład Kim Kardashian. Ona podała jedną rzecz, złotą myśl, że jak jej spadają zasięgi albo zainteresowanie jej osobą, to wrzuca cycki na Instagram – komentowała Małgorzata Rozenek w rozmowie z Bartkiem Fetyszem.

Małgorzata Rozenek planuje obronić doktorat

Zanim Rozenek stała się gwiazdą telewizji, miała szansę na karierę naukową. W 2004 została absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jak informuje Fakt, Małgorzata po ukończeniu studiów prawniczych, wzięła się do pisania doktoratu. Przerwała go w momencie, gdy dostała propozycję prowadzenia programu Perfekcyjna pani domu.

Małgorzata Rozenek uważa jednak, że wciąż nie jest za późno, by obronić doktorat. W rozmowie z tabloidem zdradziła, że ma pewien plan, jak tego dokona. Wybrała już nawet temat:

Jestem przekonana, że jeszcze obronię doktorat. Niektórzy seniorzy idą na Uniwersytet Trzeciego Wieku, to ja też mogę. Temat oczywiście będzie taki sam, jaki zgłosiłam wcześniej, czyli „Stosunki majątkowe między małżonkami”.

Gwiazda dodaje, że może liczyć na niezwykłe wsparcie. Radosław Majdan namawia ją na to, by dokończyła pracę:

Radzio bardzo mnie namawia, żebym to zrobiła.

Trzymamy kciuki, by Małgorzacie udało się zrealizować zamierzone plany.


Małgorzata Rozenek o problemach z dużym biustem

Małgorzata Rozenek o problemach z dużym biustem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek – wiosenna ramówka TVN 2021

Małgorzata Rozenek – wiosenna ramówka TVN 2021

Dodaj komentarz

 • Kaja pisze:

  To jest smutne. Ta pani ma poważny problem. Niech robi, co chce. Po co to obwieszcza? Doktorat? Chyba nie wie ile trzeba miec publikacji książek napisanych. Nie o gotowaniu, czy sprzątaniu. Zal mi tej kobiety.

 • Gość pisze:

  To jest właśnie polskie społeczeństwo, tyle zawiści, jadu itd. Jak komuś się dobrze powodzi to trzeba go zbesztać…. Pani Małgosia jest mądrą kobietą, wiele osiagnęła dzięki swojejj pracy. Ale ludzi to boli że ktoś może mieć lepiej…. Masakra co za kraj

 • Gość pisze:

  Biedna już nie ma czym was zainteresować. Nie może się od was i waszych pieniędzy oderwać. Kogo to obchodzi? Ma dwie niańki damską i męską do dzieci. Nic w domu nie robi, to nawet z nudów można skończyć ten doktorat. Jest to od razu przypomnienie dla męża

 • Gośćkrystyna pisze:

  Niech spada nie interesuje co ona będzie robic

 • GośćGość pisze:

  Gosiu nie słuchaj tych zawistnych ludzie,jesteście super parą z Radziem,ja obserwuję cały czas jak fajnie i modnie się ubieracie,kończ doktorat i do przodu,bo jak nie teraz to kiedy?A ludzie niech dalej Wam zazdroszczą,nie muszą czytać,pozdrawiam dzieciaczki

 • Gość pisze:

  Gośka, ale ten twój pysio jest obleśny. Nie mogłaś znaleźć sobie fajniejszego faceta?

 • Mar pisze:

  Do dobrego lekarza. Problemy z psychiką. Kto to jest ta cała R?

 • Gość pisze:

  🤦🏻‍♀️ Ile jeszcze o niej ??🤮

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×