Szukaj

Małgorzata Rozenek podbija USA swoim luksusowym beretem. Fani pytają, gdzie go kupiła i za ile. Sprawdziliśmy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali się do Stanów Zjednoczonych. Perfekcyjna w Nowym Jorku nie tylko spędza czas z mężem, ale także zachwyca stylizacjami. Skąd kupiła beret, w którym pokazała się ostatnio?

Małgorzata Rozenek w Nowym Jorku

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży. Synek Perfekcyjnej i Radosława Majdana, przyjdzie na świat na przełomie maja i czerwca. Z racji tego, że termin porodu zbliża się wielkimi krokami, przyszła mama komplementuje wyprawkę dla maluszka i wykorzystując czas, który pozostał do jego narodzin, skupia się na zawodowych obowiązkach.

Rozenek regularnie bierze udział w nowych kampaniach reklamowych oraz prowadzi konto w mediach społecznościowych. Dzieli się z fanami nie tylko wybranymi fragmentami swojego życia prywatnego, ale także stylizacjami, które są dopracowane nawet w najmniejszym calu. Tak jak ta, którą pochwaliła się ostatnio.

Małgorzata Rozenek w USA. Gdzie kupiła beret, w którym podbija USA?

Małżonkowie wybrali się do Stanów Zjednoczonych, o czym swoich obserwatorów poinformowali już w momencie, w którym wsiedli do samolotu. Radosław na swoim Instagramie opublikował urocze zdjęcia, na których główną rolę odgrywała jego ciężarna żona, która czas podróży wykorzystała na odpoczynek. Para leciała biznes klasą, dzięki czemu mieli odpowiednio dużo komfortu.

Gdy dolecieli na miejsce i przeszli odprawę celną, nie od razu udali się do hotelu. Najpierw wybrali się na spacer, by w nocy pozwiedzać Nowy Jork. Dopiero potem poszli spać, by kilka godzin później, wypoczęci i z uśmiechem na twarzach, mogli ruszyć na podbój jednego z popularniejszych miast w USA.

Trzeba przyznać, że Małgorzata zrobiła to w pięknym stylu. Wszystko przez stylizację, którą wybrała. Pojawiła się w białym sweterku, który połączyła z jasnymi spodniami i wygodnymi butami. Włożyła wełniany płaszcz, który nie tylko przyciągał uwagę, ale był także ciepły, dzięki czemu zapewniał przyszłej mamie odpowiedni komfort.

To jednak beret, który wybrała Rozenek, zrobił prawdziwą furorę w sieci. Kiedy przyszła mama udostępniła nowe zdjęcia z Nowego Jorku, w komentarzach otrzymała mnóstwo pytań na jego temat. Skąd go kupiła? Ile kosztuje?

Małgorzata Rozenek Nowy Jork

Małgorzata Rozenek Nowy Jork

Okazuje się, że gwiazda sięgnęła po beret marki MissSpark, która tworzy unikatowe projekty, pojedyncze sztuki. Kosztuje 149 zł.

Małgorzata Rozenek - skąd kupiła beret?

Małgorzata Rozenek – skąd kupiła beret?

Taka kwota wystarczy by prezentować się stylowo i zachwycać fanów, tak jak udało się to zrobić Małgorzacie Rozenek. Pozytywne komentarze, które pojawiają się na jej profilu, są tego najlepszym dowodem.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan sieją postrach na pokładzie samolotu! Czy oni planują skok na bank?!


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan polecieli do Nowego Jorku

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan polecieli do Nowego Jorku

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Nowym Jorku

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Nowym Jorku

Małgorzata Rozenek Nowy Jork

Małgorzata Rozenek Nowy Jork

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×