Szukaj

Tak Majdan rozpieszcza ciężarną Rozenek: „Zadbałem o wygodę mojego Pysia”. Wszystko pokazał na zdjęciach

Radosław Majdan wraz z ciężarną Małgorzatą Rozenek wyruszyli w długą podróż do New Jersey. Trudy lotu troskliwy mąż próbuje rekompensować w bardzo urokliwy sposób. Tak rozpieszcza swoją piękną małżonkę.
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Poród wyczekiwanego synka Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana planowany jest na przełom maja i czerwca, ale gwiazda już zabrała się za kompletowanie wyprawki.

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bardzo długo starali się o wspólnego potomka. Tym razem, podobnie jak w przypadku poprzednich ciąż z Jackiem Rozenkiem, gwiazda skorzystała z zapłodnienia pozaustrojowego. Właśnie dlatego jest niezwykłą orędowniczką metody in vitro i bardzo wspiera wszystkie pary, które mają trudności z zajściem w ciążę.

Rozenek jest żywym przykładem na to, że nie należy się poddawać:

Moja droga do trzeciej ciąży była tak trudna i emocjonalnie wyczerpująca. Najtrudniejszy był moment, jak poroniłam ciążę w prawie 11. tygodniu. Była to ciąża bliźniacza – przyznała aktorka.

Radosław Majdan rozpieszcza ciężarną Małgorzatę Rozenek

Zanim na świat przyjdzie upragniony potomek, para wybrała się do USA. Już na lotnisku zostali przyuważeni, że noszą maseczki  ochronne. Okazało się, że założyli je zgodnie z zaleceniem lekarza. Nie chodzi tylko o panującego koronawirusa, ale również trwający sezon grypowy. Słynna para leci do New Jersey na Bal Sportowy Złota jedenastka 2019. Będą tam honorowymi gośćmi.

Podczas wyczerpującej podróży Radosław zadbał o pełen komfort swojej ciężarnej żony. Piłkarz na Instagramie pochwalił się zdjęciem z biznes klasy, która zapewnia podróżującym przede wszystkim wygodę. A wszystko po to, żeby Małgorzata mogła wygodnie pospać i w komfortowych warunkach dolecieć do Stanów Zjednoczonych.

Zadbałem o wygodę mojego ciążowego Pysia, który przespał prawie cały lot, ale po przebudzeniu nie była chętna do pozowania – napisał Radosław Majdan.

Mimo to na Małgorzatę spadł grad komplementów od internautów:

  • Jesteście cudowną parą, uwielbiam was.
  • Tak trzymać. Sen to zdrowie.
  • Piękna pani Małgosia, a pana troska jest rozczulająca – piszą fani Majdana.

Na drugim zdjęciu, Radosław Majdan uchwycił moment, gdy jego żona się przebudziła i natychmiast zakryła ręką twarz. Ewidentnie nie chciała być fotografowana zaraz po przebudzeniu. Myślicie, że Małgorzacie spodobał się fakt, że jej mąż bawi się w paparazzo?


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek w masce przeciwwirusowej

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek w masce przeciwwirusowej

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×