Małgorzata Potocka ubolewa nad szczepieniem na COVID-19. Opisała trudną sytuację, w jakiej się znalazła. „W poniedziałek miałam mieć trzecią dawkę”

Małgorzata Potocka

Małgorzata Potocka

Małgorzata Potocka zamieściła wpis, w którym poinformowała, że nie może przyjąć trzeciej dawki szczepionki na COVID-19. Dlaczego?

Pandemia koronawirusa od niemal dwóch lat pustoszy Polskę. Gdy w kraju wykryto pierwszą zarażoną osobę, wirus zaczął rozprzestrzeniać się w bardzo szybkim tempie. Od tamtej pory wiele osób drży o swoje zdrowie, ponieważ przez kraj przechodzą kolejne fale choroby, które uderzają z coraz większą siłą. Kilka miesięcy temu wydawało się, że sytuacja się ustabilizuje w momencie, gdy wynaleziona zostanie szczepionka. Ta trafiła do kraju pod koniec zeszłego roku, a społeczeństwo podzielono na grupy, które w kolejności przyjmowały zastrzyki.

Szybko okazało się jednak, że dwie dawki preparatu nie są wystarczające i obecnie można zapisywać się już na przyjęcie trzeciej. Z tej możliwości korzysta coraz więcej Polaków, a kolejne gwiazdy piszą o tym w sieci. Zdecydował się na to między innymi Tomasz Kammel. Niestety mniej szczęścia miała Małgorzata Potocka, która poinformowała, że zmaga się z chorobą.

Małgorzata Potocka zaraziła się koronawirusem

Małgorzata Potocka to aktorka doskonale znana widzom. Zagrała w wielu kinowych hitach, popularnych serialach i regularnie pojawia się na deskach teatru. W 2019 roku została dyrektorką naczelną i artystyczną Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Gwiazda bardzo aktywnie prowadzi też swój profil w social mediach, gdzie pokazuje kulisy swojej codzienności. W ostatnim poście nie ma jednak dla internautów dobrej wiadomości.

Aktorka, pomimo że zaszczepiła się dwukrotnie i bardzo na siebie uważała, nie uniknęła choroby. Zaraziła się tuż przed przyjęciem kolejne dawki zastrzyku. Uspokoiła jednak fanów, że wszystko przechodzi łagodnie, a jej córka, Matylda, zachowując wszelkie środki ostrożności, dba o to, by jak najszybciej wróciła do zdrowia.

Najbardziej gwiazdę niepokoi jednak to, że nie może pracować:

Tak się pilnowałem, tak uważałam i klapa. Mam COVID – słaby, ale mam. Matylda masę leków, inhalatorów podrzuciła pod drzwi, no i się leczę.
Chyba jakoś uda się bez sensacji.
Tylko szlag mnie trafia, ze teraz nie mogę być w robocie.
Wiem, ze wszystko będzie swietnie za pare dni, a w poniedziałek miałam mieć 3 dawkę i się nie udało.
Siedzę tu samiutka w twierdzy i śpię.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od fanów, którzy życzą Potockiej szybkiego powrotu do zdrowia. Komentarz zostawiła także zmartwiona całą sytuacją jej druga córka, Weronika Ciechowska, która mieszka w Nowym Jorku. Napisała „Mamusia” i dodała smutną emotikonę.

Życzymy dużo zdrowia.


Małgorzata Potocka

Małgorzata Potocka

Małgorzata Potocka - gala zamknięcia 46. FPFF w Gdyni

Małgorzata Potocka - gala zamknięcia 46. FPFF w Gdyni

Małgorzata Potocka na premierze

Małgorzata Potocka na premierze

Komentarze

  • Gość pisze:

    Ta pani wydaje się być sympatyczną osobą z poczuciem humoru. Wszystkiego dobrego życzę i szybkiego powrotu do zdrowia.

  • Gość pisze:

    Taki lajf nie ma lekko a to dopiero początek w okularach jak szwagiera phu phu phu a kyź potworze ha ha gdzie źońa bez nazwiska i mąż z gratulacjami ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×