Tomasz Kammel pochwalił się, że przyjął trzecią dawkę szczepionki, a w komentarzach rozgorzała dyskusja. „W jaki sposób Pan dba o innych?”

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel jest jedną z gwiazd, które otwarcie przyznają, że zaszczepiły się przeciw COVID-19. Dziennikarz po raz kolejny podzielił się tym ważnym momentem z fanami. W opisie zdradził, dlaczego zdecydował się przyjąć kolejną dawkę.

Tomasz Kammel jest jedną z największych i najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Na początku próbował swoich sił w Muzycznym Radiu FM, gdzie zdobywał doświadczenie niezbędne do wykonywania zawodu dziennikarza. Później postanowił przenieść się do Warszawy, aby tam podjąć pracę w Radiu Wawa. Z TVP związany jest od 1997 roku. Najpierw współprowadził z Karoliną Korwin Piotrowską magazyn Filmidło, a następnie pełnił funkcję gospodarza takich programów, jak Randka w ciemno, Miasto Marzeń czy Sekrety rodzinne. Największą popularność zdobył jednak dzięki Pytaniu na śniadanie. Do niedawna jego partnerką była Marzena Rogalska, a widzowie wprost ubóstwiali ten duet. Po tym, jak dziennikarka opuściła stację, jej miejsce zajęła piękna Izabella Krzan.

Tomek ma wielu fanów, którzy nie tylko z uśmiechem na ustach przyglądają się jego pracy, ale i działalności w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 255 tysięcy internautów, którzy chętnie podglądają, jak wygląda jego życie prywatne.

Tomasz Kammel przyjął trzecią dawkę szczepionki na koronawirusa

Krótko po tym, jak lekarze ogłosili, że pojawiły się szczepionki, mogące mieć realny wpływ na zmniejszenie ryzyka szerzenia się koronawirusa, wiele gwiazd niezwłocznie pospieszyło do przychodni, by przyjąć pierwszą dawkę wakcyny, czym chętnie chwaliły się w sieci. Aby przynosiła ona zamierzone efekty, należało zaszczepić się dwukrotnie, jednak z biegiem czasu okazało się to niewystarczające. Kilka tygodni temu zainteresowani zaczęli ustawiać się w kolejkach po kolejną dawkę.

Kammel ani przez chwilę nie robił tajemnicy z tego, że przyjął już dwa zastrzyki. W poniedziałkowe popołudnie pochwalił się, że ma za sobą kolejne szczepienie. Z tej okazji zamieścił na Instagramie zdjęcie wykonane w gabinecie zabiegowym. Pokazuje na nim trzy palce, mające sugerować, którą dawkę przyjął. W opisie przyznał, że ta liczba ma dla niego symboliczne znaczenie.

Trzy – jak trzeci potencjalny rok z obostrzeniami – nie.

Trzy – jak kolejne trzydzieści tysięcy potencjalnych śmierci na Covid w tym sezonie – nie.

Trzy – jak kolejna trójka bliskich mi osób, jak te które już umarły, bo nie mogły się zaszczepić – nigdy więcej, nie.

Ale TRZY – jak trzecia dawka szczepionki – o tak, bardzo tak!

Ja od dziś już jestem po:)))

Sponsorami tego wpisu są zdrowy rozsądek i logiczne myślenie.

Oczywiście zapraszam do wszelkiej dyskusji (również oponentów), jednak wszelkiej maści ataki i brak manier będą kasowane.

#życie #zdrowie #bliscy #szczepięsię #dbamosiebie #dbamoinnych

Pod publikacją natychmiast rozgorzała dyskusja na temat szczepień. Wśród komentujących nie brakuje sceptyków.

 • Obostrzenia będą ciągle..trzecia dawka wydłuża certyfikat o rok..czyli za kolejny rok znów będzie nagonka na 4 dawkę i tak w kółko.
 • Bardziej boję się choroby i pobytu w szpitalu niż szczepionki. Jeśli będzie potrzebna 4, 5 czy 10 dawka też się zaszczepię. A na razie 3 w tę sobotę.
 • Ale po co i w jakim celu Pan robi te zdjęcia? No nie rozumiem! Chce się Pan szczepić kolejną dawką, to proszę to robić. Ale po co te fotki? Po co?
 • Brawo! Popieram szczepienie. Mam dość zamknięcia, dość masek, dość śmierci i powikłań wśród bliskich osób. Uważam też że niezaszczepieni powinni mieć obostrzenia i to najsurowsze.

Jeden z jego obserwatorów postanowił zapytać go o sens użycia przez niego tagu #dbamoinnych.

 • Panie Kammel tag „#dbamoinnych” to mocna strona szczepienia tak? W jaki sposób dba Pan o innych? Nie szukam ataku tylko wytłumaczenia sie z tego tagu.

Póki co jednak nie doczekał się odpowiedzi dziennikarza. A wy jakie macie zdanie na ten temat?


Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Komentarze

 • Marta pisze:

  W taki sposób chociażby dba o innych że jak zachoruje to nie zajmie miejsca w szpitalu innym, którzy chorują na różne choroby a nie jak niezaszczepieni egoiści myślą tylko o sobie

 • GośćA pisze:

  Idiota !!

 • Gość pisze:

  A taki live jak będzie 10 będźiemy gadać co pani robi nic patrze sobie zwariówała pani a pan co robic nic seks z źoną gdzie w lesie a gdzie w domu a kolezanka przestanie robic zdjęcia ha ha następny termin na masaz wolny 6 grudn4a prezent zróbi mikołaj i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×