Szukaj

Małgorzata Ostrowska-Królikowska upamiętniła pierwszą rocznicę śmierci Pawła Królikowskiego. Jej wpis skruszy najtwardsze serca

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła pierwszą rocznicę śmierci męża, Pawła Królikowskiego. Wpisy, które udostępniła na Instagramie, poruszają do łez.

Paweł Królikowski poznał swoją przyszłą żonę, Małgorzatę, w momencie, gdy zdawał egzaminy do wrocławskiej szkoły aktorskiej. Aktor miał wówczas 21 lat, jego wybranka 18. Serialowy Kusy z Rancza w jednym z wywiadów, którego udzielił wiele lat później, podkreślał, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Czuł się w siódmym niebie:

Kiedy zobaczyłem Małgośkę po raz pierwszy, była wiosna, pachniały magnolie. Pomyślałem: To na nią właśnie czekałem. I zacząłem ją podrywać – komentował Paweł Królikowski w rozmowie z Galą. 

Paweł i Małgorzata przez kolejne lata tworzyli szczęśliwy związek. Potem wzięli ślub. Spełniali się zawodowo, a karierę łączyli z wychowywaniem pięciorga dzieci. Niestety, 27 lutego 2020 roku media obiegły smutne wieści. Paweł Królikowski zmarł. Miał zaledwie 58 lat.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła pierwszą rocznicę śmierci męża

Małgorzata po śmierci męża nie została sama. Mogła liczyć na wsparcie bliskich osób, w tym dzieci, które starały się dodać jej otuchy w tym trudnym momencie. Ostrowska-Królikowska w jednym z wywiadów zdradziła, że mimo upływu czasu, wciąż czuje obecność Pawła. W jej domu dzieją się fascynujące rzeczy:

Paweł cały czas jest z nami, w naszym domu. Czasem włącza telewizor i nagle słyszę jego głos, właśnie leci jakiś serial czy film, w którym grał. To takie dziwne uczucie. Trudne, a jednocześnie miłe, że został w jakimś sensie.

W sobotę, 27 lutego, przypadła pierwsza rocznica śmierci Pawła Królikowskiego. Pamięć o aktorze uczcił jego brat, Rafał, który dodał bardzo wzruszający wpis. Małgorzata także upamiętniła tę rocznicę. Na Instastory dodała zdjęcie, na którym widać tlącą się świecę. Dołączyła krótki opis:

Do drzwi pamięci mojej ciągle stukam. 27.02.2020.

Ostrowska-Królikowska udostępniła też Sonet Szekspira (LXVI), wykonany przez Stanisława Sojkę.

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach podkreślali, że nigdy nie zapomną Pawła Królikowskiego:

  • Są na ziemi ludzie, o których nigdy się nie zapomni.
  • To już rok, pamiętam jakby to było wczoraj…
  • Minął rok jak jeden dzień.

Trzeba przyznać, że nagranie jest bardzo wzruszające.


Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła pamięć męża

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła pamięć męża

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×