Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyszła na zakupy, a tam… Doszło do niecodziennego spotkania. Wszystko uwieczniła na zdjęciu

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska - Królikowska w sobotnie przedpołudnie wybrała się na zakupy. Tam doszło do bardzo nieoczekiwanego spotkania. Wszystko uwieczniła na zdjęciu.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w show-biznesie żyje od lat. Gwiazda największą popularność zyskała w momencie, gdy dołączyła do obsady serialu Klan. Tam od ponad dwóch dekad wciela się w postać Grażyny Lubicz. Widzowie pokochali jej postać przede wszystkim za to, jakim ciepłem emanuje. Okazuje się, że w tym wypadku z serialową bohaterką łączy ją całkiem sporo. Aktorka, pomimo licznych ról i propozycji współpracy starała się wieść życie z dala od blasku fleszy. Od lat skupia się przede wszystkim na rodzinie i wychowaniu pięciorga dzieci. Część z nich jest już dorosła, a teraz w życiu gwiazdy przyszedł czas na wnuki.

Aktorka ma już dwóch wnuków. Jeden to uroczy Józek, czyli dziecko Jana Królikowskiego i Joanny Jarmołowicz. Drugi to Vincent, który jest synem Joanny Opozdy i Antka, a już we wrześniu do rodziny ma dołączyć kolejny maluszek, którego mamą będzie jej córka Julia – doskonale znana fanom serialu Klan.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spotkała się z Katarzyną Dowbor

Małgorzata na przestrzeni lat zgromadziła wokół siebie sporą ilość fanów, którzy chętnie śledzą to, co dzieje się w jej życiu zawodowym i prywatnym. Gwiazda ku ich uciesze prowadzi konto na Instagramie, gdzie zamieszcza najbardziej aktualne informacje. Pojawiają się tam zakulisowe zdjęcia z planu, ale także mnóstwo kadrów z codzienności. Ostatnio pochwaliła się niedzielą spędzoną z najstarszym wnukiem.

W sobotnie przedpołudnie natomiast postanowiła wybrać się na targ, co również uwieczniła na zdjęciu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie inna gwiazda, którą spotkała w tym samym miejscu. Okazuje się, że zaskoczona aktorka zobaczyła przypadkowo na zakupach Katarzynę Dowbor, która również wybrała się po świeże produkty.

Sobotnie urocze spotkanie na bazarku – napisała.

Gwiazdy nie ukrywały rozbawienia tą sytuacją i wszystko uwieczniły na zdjęciu. Fotografię zobaczycie w naszej galerii. Trzeba przyznać, że to niecodziennie miejsce na spotkanie.


Katarzyna Dowbor i Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Katarzyna Dowbor i Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z wnukiem Józkiem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z wnukiem Józkiem

Rafał Królikowski, Antoni Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Rafał Królikowski, Antoni Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Komentarze

 • Agat pisze:

  Rodzice mają wpływ na własne dzieci dopóki są małe i trzymane za rączkę, potem już niestety nie. Mogą tylko wierzyć, że to co wpajali przez lata swoim potomkom, ci będą realizowali. Wie to każdy rodzic, więc dlaczego tak dużo jest hejty na p.Małgorzatę? Każdy ma wolną wolę i dokonuje własnych wyborów życiowych i nikt za drugiego nie przeżyje życia. Pamiętajmy o tym.

 • Gość dana pisze:

  Wspaniałą aktorka i matka .Za wybory i zachowanie doroslych dzieci nikt z nas nie odpowiada.Dlaczego plujecie jadem

 • Gość pisze:

  Powinna się schować i nie wychodzić. Aktorka żadna marna.

 • Gość pisze:

  Bardzo mile

 • Gość pisze:

  Królikowska zawsze była dla mnie takim drewnem aktorskim, ale po ostatnich jej występach i wypowiedziach to już mam cofkę na jej widok.

 • GośćRenia pisze:

  No Rodzinka

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×