Małgorzata Ostrowska-Królikowska spędza niedzielę z wnukiem. Pochwaliła się w sieci zdjęciem, które rozczuliło fanów

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pochwaliła się w sieci zdjęciem z wnuczkiem. Udało im się spędzić razem niedzielę. Fani zachwycają się maluszkiem.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przez wiele lat wiodła szczęśliwe życie u boku Pawła Królikowskiego. Małżonkowie poznali się w szkole teatralnej i byli razem aż do śmierci aktora w 2020 roku. Uchodzili za jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Wspólnie doczekali się pięciorga dzieci. Najstarszy z synów, czyli Antek poszedł w ich ślady i spełnia się przed kamerami. W jego życiu jednak ostatnio nie dzieje się najlepiej. Po rozstaniu z żoną był bohaterem skandali, ale zawsze mógł liczyć na wsparcie swojej mamy.

Aktorka od kilku dekad nieustannie pracuje, a to wszystko łączy umiejętnie z opieką nad pociechami. Jedna z jej córek dosłownie od dnia narodzin towarzyszyła jej przed kamerami, grając z mamą w serialu Klan. Teraz Julia jest już dorosłą kobietą i sama niebawem powita na świecie pierwsze dziecko. W zeszłym roku wyszła za mąż, a jak donosi kolorowa prasa we wrześniu jej rodzina się powiększy.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na zdjęciu z wnukiem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wychowała pięcioro dzieci, a teraz zaczyna spełniać się w roli babci. We wrześniu przyjdzie na świat jej trzeci wnuk lub wnuczka. Już teraz może spędzać czas z synkiem Antka Królikowskiego, czyli małym Vincentem, który urodził się pod koniec lutego. Wiadomo, że Joannę Opozdę, która czeka na rozwód z jej synem, odwiedziła w mieszkaniu tuż po porodzie, co udokumentowali paparazzi. Jak na razie nie wiadomo, jak wyglądają ich dalsze relacje.

Często za to aktorka chwali się zdjęciami, na których możemy zobaczyć ją z najstarszym wnukiem – Józkiem. Jest to pociecha jej syna Jana, którą ma ze związku z Joanną Jarmołowicz. Chłopiec jest oczkiem w głowie swojej babci i zdaje się, że niedzielę postanowili spędzić razem.

Z Józkiem- na koniec świata i jeszcze dalej – napisała.

Internauci nie ukrywają swojego zachwytu i komplementują zarówno małego jak Józka jak i jego babcię. Nie da się nie zauważyć, że chłopiec jest bardzo podobny do rodziny Królikowskich.


Małgorzata Ostrowska-Królikowska z wnukiem Józkiem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z wnukiem Józkiem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdjęcie z wnukiem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdjęcie z wnukiem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z wnukiem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z wnukiem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ludzie dajcie spokój co ta Małgorzata winna.Syn dorosły i robi co uważa. A babcia wszystkie wnuki kocha .A relacje w rodzicach są różne.

  • Gość pisze:

   Pani Małgosi wnuczek jest bardzo ppdobny do Królikowskich niech się pani cieszy wnuczkami a oni panią kontakt z babcią jest radością dla dziecka

  • Leszek pisze:

   Krolikowska kogo obchodzą twoje wnuki wszystkie swoje dzieci wepchalas w seriale teraz bierzesz pakować wnuki

 • Gość pisze:

  Wstyd takie teściowe to porażka Dobrze że Aśka poszła z tej rodzinny bo wstyd przy takich być!

  • Gość pisze:

   Wstyd, bo? Każdy normalny rodzic stara sie wychować swoje dzieci najlepiej, jak potrafi. To, co robią dorosłe dzieci jest jakby już poza zasięgiem rodzica. Mimo starań i wychowania, nie wiadomo w jakie środowisko nasze dziecko wejdzie…, co będzie się działo w szkole itp. Więc nie osądzajmy. Poza tym nikt nie jest idealny, każdy popełnia błędy tak, jak Pan/ Pani.

  • GośćNana . pisze:

   Tak jest wyciagaja rodzinne brudy wstyd tylko tacy ludzie to lubia bo chca byc non stop na jezykach ludzikich to im pasuje .

 • Gośćewa pisze:

  Pani Małgosiu syn Antka i Joanny też jest Pani wnisiem i to on potrzebuje czułości i opieki teraz od babci przede wszystkim .

 • Gośćanonim pisze:

  Nie dalabym ani na sekunde mojej kotki takiej babci

  • babcia pisze:

   Rzeczywiscie,to wielki wyczyn,ze babcia przewiozlasie samochodem z wnuczkiem.Wspolczuje tego wielkiego wysilku.

 • Gość Babcia pisze:

  Ocieplanie wizerunku przy wykorzystaniu wnuczka?To nie wina Aśki że Gośka nie ma dostępu do wnuka.Sama sobie to załatwiła wygadując na Aśke i wychwalając poprzednią Wieniawe i teraz kochankę.W życiu bym takiej baby do domu nie wpuściła i dziecka nawet na pięć minut bym nie dała.Tak obłudnej kobiety jeszcze nie widziałam.A nie ,widziałam Rozenkową.To dwie najbardziej obłudne

  • Michał pisze:

   Gośka a kogo to obchodzi przedtem całą swoją rodzinę wpakowalas w seriale teraz bierzesz się za wnuki . Kobieto opanuj się

  • Gość pisze:

   Synowa Opozda nie była przez tesciowa akceptowana
   Od samego początku więc nie ma się co dziwić dziewczynie ze jej nie lubi

 • Gość Iza pisze:

  A gdzie ma Pani drugiego wnuka synka Antoniego ,jak Pani nie wstyd co z Pani za babcia .Gdyby była Pani myśląca to niepisala by Pani takich glupot to żle o Pani świadczyWnuki powinno sie kochać wszystkie a nie wybranego przez Panią. Fajna mi babcia Gdzie fota z Vincentem? No gdzie?

  • Gość Kicia pisze:

   Ale hipokrytka żadna babcia bo ma też drugiego wnuka.ja bym na jej miejscu nie uśmiechała się tak dlupio powinna zastanowić się nad tym jak wychowała syna

  • Gość pisze:

   Nie wiem czy ma Pani wnuki. Ja mam. I chociaż się zarzekałam. że będę kochać wszystkie tak samo to mam swoich ulubieńców.

  • Gość pisze:

   W punkt

  • Siwa pisze:

   Synek od Antka robi sobie fotki z drugą babcią !

  • Gość Ewa i Leon pisze:

   Jak może ktoś pisać,iż uchodzili za jedną z najpiękniejszych par? On karzełek na którkich nogach,za to z tułowiem długim i ogromną głową wyglądał jak z kreskówki.

 • Zulu gula pisze:

  Po co się tak lansować 🙈

 • GośćGość pisze:

  A może by tak z wnukami na koniec świata a nie tylko z Józkiem,jest Pani obłudną babą z wyszczerzonymi zębiskami,nigdy nie chciałabym mieć taką teściową,wstyd,wstyd.

  • Gość Aśka P pisze:

   Ale się babo rozpisałaś i co tak zazdrościsz Grażynie która jest wspaniałą kobietą babcią matką

  • Mmmm pisze:

   Właściwie jak czujesz takie obrzydzenie do ludzi to idź się utop.

  • Gość pisze:

   Jak łatwo jest oceniać innych i wypisywać co ślina na język przyniesie w oparciu o głupoty wypisywane przez zjebane portale. Zanim rzucisz w kogoś kamieniem upewnij się że masz rację. Znasz tę kobietę żeby tak ją szkalować? Jeżeli tak to powiedz jej to prosto w oczy ale zapewne mocna to jesteś w gębie, w ukryciu. Żenujące…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×