Wpadka grozy w „PnŚ”! Sekundy dzieliły Małgorzatę Opczowską od tragedii! Produkcja zniszczyła jej kreację, by nie doszło do najgorszego

Małgorzata Opczowska – wpadka w Pytaniu na śniadanie

Małgorzata Opczowska – wpadka w Pytaniu na śniadanie

Praca w programie śniadaniowym nie należy do najłatwiejszych, a wpadki zdarzają się tam wyjątkowo często. Doskonale przekonała się o tym Małgorzata Opczowska, którą spotkała ostatnio niecodzienna sytuacja. To niepozorne zdarzenie mogło się skończyć naprawdę kiepsko.

Małgorzata Opczowska od piętnastu lat jest związana z telewizją. Dziennikarka pracowała m.in. w TVN, gdzie prowadziła Granie na śniadanie, Apetyt na kasę, Manię grania i inne programy, a następnie można było zobaczyć ją w m.in. w TVP Kraków czy TVP Info.

34-latka zadebiutowała jako prowadząca poranny program Pytanie na śniadanie w październiku 2020 roku, w duecie z Tomaszem Wolnym. Dziennikarka zastąpiła swoją koleżankę – Marcelinę Zawadzką i jak się okazało, doskonale odnalazła się w nowej roli. Widzowie błyskawicznie obdarzyli Opczowską sympatią, doceniając jej ogromny dystans i fantastyczne poczucie humoru.

Małgorzata Opczowska – wpadka z sukienką

Małgorzata Opczowska aktywnie prowadzi swoje profile na social mediach, gdzie często uchyla rąbka tajemnicy na temat pracy w telewizji. Instagramowe konto dziennikarki śledzi już ponad 15 tysięcy obserwatorów, którzy chętnie komentują dodawane przez nią zdjęcia.

Spore emocje wzbudziła jedna z ostatnich publikacji prezenterki, która pokazała, co ostatnio spotkało ją w studiu śniadaniówki. Gwiazda miała na sobie długą, kobaltową suknię, która… wkręciła się w ruchome schody. Opczowska zażartowała, że niestety nie mogła wówczas liczyć na pomoc swoich kolegów – Łukasza Nowickiego i Marcina Porębińskiego (Mr White), którzy nagrywali całe zajście i robili zdjęcia.

Właśnie zakończyliśmy program przed chwilą. Wracamy na omówienie, ale Gosia została i będzie ono tutaj — zażartował Łukasz Nowicki na filmiku opublikowanym przez stację.

Małgorzata Opczowska pokazała swoje zmagania z sukienką, która niestety na dobre wkręciła się w mechanizm ruchomych schodów. Mimo wielu prób, kreacji nie dało się uratować i finalnie trzeba było odciąć jej fragment za pomocą nożyczek. W innym przypadku aż strach pomyśleć, jaki mógłby być finał.

Prezenterka opisała tę niecodzienną sytuację na Instagramie:

W „Pytaniu na śniadanie” jest wesoło i radośnie, ale po zakończeniu programu też zdarzają się przygody. Że tak powiem, dałam się wkręcić. A dokładnie suknia wkręciła się w schody i tak utknęłam. A koledzy? No cóż… widać jak spieszą z pomocą. Mr. White filmuje z poświęceniem całe zajście, a Łukasz Nowicki jak zawsze dba o dobry humor – podsumowała

Chociaż wpadka wyglądała na groźną, to gdy cała sytuacja została opanowana, fani nie szczędzili słów podziwu pod adresem Małgosi:

  • To się narobiło! Uwielbiam panią.
  • Udało się ocalić sukienkę i dobry humor. Dobrego tygodnia i do zobaczenia w PnŚ
  • To może trzeba było założyć mini?

Wpadki zdarzają się wszędzie, a takie sytuacje powinny być przestrogą, aby na ruchomych schodach poruszać się w odpowiedniej odzieży, albo przynajmniej mieć pod kontrolą wieczorowe kreacje do samej ziemi. Całe szczęście, że wszystko skończyło się dobrze.


Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×