Szukaj

Raz poprowadziła „PnŚ”, a już porównują ją do legendy telewizji. Inne gwiazdy latami pracują na takie komplementy

Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska zadebiutowała w roli prowadzącej program Pytanie na śniadanie. Po programie padły porównania do legendarnej prezenterki TVP. Słusznie?

Pytanie na śniadanie to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych przez Telewizję Polską. Każdego ranka już od kilkunastu lat przyciąga przed telewizory wierną i całkiem sporą liczbę widzów. Wiele osób nie wyobraża sobie wypicia porannej kawy bez włączenia Dwójki. Na kanapach śniadaniówki zasiadają nie tylko największe gwiazdy, ale także eksperci z różnych dziedzin.

Program przeszedł w ostatnim czasie sporo zmian kadrowych. W trakcie wakacji ze śniadaniówki zwolniono Tamarę Gonzalez-Perea i Roberta El Gendy. Do obsady dołączył za to całkiem nowy duet prowadzących. Kilka razy w tygodniu z widzami witają się Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. Już po kilku emisjach było wiadomo, że nowe gwiazdy zyskały sobie sympatię widzów, a swój debiut mogą uznać za udany. Jedną z najbardziej lubianych par w programie byli Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny. Niestety była Miss Polonia nieprędko wróci do pracy.

Małgorzata Opczowska chce być jak Elżbieta Jaworowicz

Marcelina Zawadzka została uwikłana w głośną aferę podatkową. Przez bardzo długi czas wszyscy czekali na to, aż ich ulubienica wróci do porannego programu. Po kilku tygodniach jednak media obiegła informacja, że zastąpi ją inna dziennikarka. W Pytaniu na śniadanie zadebiutowała właśnie Małgorzata Opczowska. Dziennikarka od 13 lat jest związana z TVP. Wcześniej mogliśmy ją oglądać na antenie TVP Info.

W ostatnim programie widzom przedstawił ją Tomasz Wolny.

W gronie prowadzących witamy Małgorzatę Opczowską. Dzień dobry!

Ja możemy przeczytać w dzienniku Fakt, nowa gwiazda Pytania na śniadanie już jest porównywana do samej Elżbiety Jaworowicz, która jest wielką gwiazdą TVP i prowadzącą program Sprawa dla reportera. Wszystko przez to, że siedzi w ten sam bardzo charakterystyczny sposób.

Najwidoczniej ma ambicje, by w porannym show być jak przebojowa Elżbieta Jaworowicz z magazynu „Sprawa dla reportera”. Nawet już opanowała jakże trudną sztukę siadania niczym ikona interwencyjnego programu – czytamy w dzienniku „Fakt”.

Widzieliście debiut Małgorzaty Opczowskiej w Pytaniu na śniadanie? Rzeczywiście ma zadatki na drugą Elżbietę Jaworowicz?


Małgorzata Opczowska w Pytaniu na śniadaniu

Małgorzata Opczowska w Pytaniu na śniadaniu

Elżbieta Jaworowicz

Elżbieta Jaworowicz

Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×