Szukaj

Małgorzata Opczowska doczekała się kolejnego partnera w „PnŚ”. Do obsady wraca dawna gwiazda śniadaniówki

Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska niedawno dołączyła do obsady Pytania na śniadanie. Gwiazda miała stworzyć duet z Tomaszem Wolnym. Okazuje się jednak, że produkcja zdecydowała o powrocie jednej z gwiazd. Kto ponownie dołączy do programu i będzie partnerem nowej prowadzącej?

Małgorzata Opczowska od kilku tygodni jest nową gwiazdą Pytania na śniadanie. W śniadaniówce zastąpiła uwielbianą przez widzów Marcelinę Zawadzką, która została wysłana na przymusowy urlop spowodowany głośną aferą podatkową. Niedawno po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć na ekranach jej zastępczynię. Zadebiutowała u boku Tomasza Wolnego. Niestety zaczęły pojawiać się głosy, że nie udało się im stworzyć tak zgranego duetu, jak poprzedni.

Małgorzata i Tomek to bardzo doświadczeni dziennikarze. Wydawać by się mogło, że zbudują udany team, którzy widzowie pokochają. W kolorowej prasie mogliśmy jednak przeczytać, że Wolny, który od lat jest jednym z prowadzących Pytania na śniadania, nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy. Podobno nie szczędzi on kąśliwych uwag pod adresem nowej partnerki programowej.

Tomek to stary wyjadacz, wie, że ma w TVP mocną pozycję, więc pozwolił sobie za kulisami na wyrażenie kilku uwag pod adresem Małgosi i nie były to komplementy. Oboje mają doświadczenie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów na wizji, więc zaczęli rywalizować, zamiast współpracować – wyznał informator Pomponika.

Na portalu możemy też przeczytać, że produkcja postanowiła iść na rękę zarówno Wolnemu, jak i Opczowskiej. Oboje w najbliższym czasie pojawią się na wizji z nowymi połówkami.

Pytanie na śniadanie: Małgorzata Opczowska ma nowego partnera

W miniony piątek Małgorzacie Opczowskiej partnerował Łukasz Nowicki. Z kolei do Tomka dołączyła Ida Nowakowska. Wszystkim wydawało się, że to koniec zmian kadrowych w programie. Tymczasem portal Pomponik dowiedział się jednak, że już jutro do obsady wróci jeden z prowadzących, który został zwolniony tuż przed wakacjami – to Robert El Gendy, który do niedawna występował z Tamarą Gonzalez-Pereą.

To prawda, wystąpię z Robertem i choć się znamy, to będzie to dla nas nowe doświadczenie. Życzcie nam powodzenia i przesyłajcie dobrą energię – potwierdziła Opczowska spekulacje w rozmowie z Pomponikiem.

Robert El Gendy był zdecydowanie jednym z ulubionych gospodarzy śniadaniówki, a jego odejście do dziś jest szeroko komentowane przez fanów. Miejmy nadzieję, że z powracającym prowadzącym Małgorzacie uda się stworzyć duet idealny.


Robert El Gendy – TVP 2020 jesienna ramówka

Robert El Gendy – TVP 2020 jesienna ramówka

Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  żadne zaskoczenie, jak ktoś jest dobry to wraca. A Robert to był zdecydowanie najlepszyyyyy prowadzacy ever

 • Jaga pisze:

  Ja bardzo się cieszę, że Robert wraca. Jestem pewna, że z Małgosią będą tworzyć wspaniałą parę. Nie mogę się doczekać aż zobaczę ich razem!

 • Gość pisze:

  WOW! Superowo 🙂 fajnie ich dobrali i fajnie że Robert wraca, on ma ekstra poczucie humoru i taki dryg do prowadzenia tego programu

 • Lllll pisze:

  Tutaj wolny nie popisał się, bo Małgosia jest bystrą dziewczyną , więc tomasz nie miałby wielkiego pola do popisu

 • Gość pisze:

  Robert był super z Tamara. Może przywróca wczesniejszy duet? Byłoby super

 • Gość pisze:

  Tomasz wolny i Marceli na! Dobry duet. Ona ta głupiutka i przy niej mógł się wykazać. Nawet niektórzy mu współczuli. Małgosia okazała się partnerką. A dwie gwiazdy to o jedną za dużo. Wstyd panie Tomku.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×