Szukaj

Widzowie nie poznają Małgorzaty Ohme w „DDTVN” po metamorfozie. Zaszalała u fryzjera jak nigdy

Gosia Ohme - nowa fryzura

Gosia Ohme - nowa fryzura

Małgorzata Ohme poszalała u fryzjera gwiazd – Kajetana Góry. Jak tylko otworzono zakłady usługowe, zafundowała sobie taką metamorfozę, że wygląda jak zupełnie inna osoba.

Małgorzata Ohme od września 2019 roku jest gospodynią programu Dzień Dobry TVN. Dziennikarka przede wszystkim jednak jest utytułowanym psychologiem dziecięcym, doktorantką i wykładowcą Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Widzowie prowadzonych przez nią programów pokochali ją za ogromne poczucie humoru i niesamowity dystans do siebie i świata. Lubi żartować, a jej pogodne usposobienie przyciąga przed telewizory tłumy. W duecie z Filipem Chajzerem umila poranki widzom TVN. Wypracowała sobie swój własny styl pracy i należy jej się ogromny szacunek, bo zastąpić z powodzeniem Magdę Mołek, to nie lada wyczyn.

Okazuje się, że też, że piękna blondynka, jako jedna z pierwszych ruszyła do salonu fryzjerskiego, zaraz po otwarciu zakładów usługowych. Efektami pochwaliła się w sieci.

Jak wygląda Małgorzata Ohme w nowej fryzurze?

Małgorzata Ohme wybrała się do Kajetana Góry, prawdziwego czarodzieja fryzjerstwa i zafundowała sobie niesamowitą metamorfozę. Wygląda jak zupełnie inna osoba.

Dziennikarka przyzwyczaiła nas do krótkiej blond czupryny, tymczasem po wizycie u stylisty fryzur zaprezentowała się w długich włosach. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy. Wygląda pięknie, ale gdyby nie to, że fotografia pojawiła się na jej profilu na Instagramie, ciężko byłoby rozpoznać Małgorzatę Ohme w tych włosach.

Małgorzata Ohme - nowa fryzura

Małgorzata Ohme – nowa fryzura

Pozostała przy jasnych włosach, ale swoimi tajemnymi sposobami, Kajetan Góra sprawił, że teraz może pochwalić się długimi pasmami. Fryzura zupełnie zmieniła Gosię Ohme. Metamorfoza robi wrażenie, choć najprawdopodobniej prezenterka zdecydowała się na perukę. W końcu fryzjer, do którego się wybrała, plasuje się w pierwszej piątce na liście 20 najlepszych perukarzy świata.

Zobacz także: Małgorzata Ohme nosi maseczkę ochronną, ale zapomniała o jednym ważnym szczególe. Nie powtarzajcie tego błędu


Małgorzata Ohme - nowa fryzura

Małgorzata Ohme - nowa fryzura

Małgorzata Ohme w Dzień dobry TVN

Małgorzata Ohme w Dzień dobry TVN

Małgorzata Ohme w białej koszuli przed studiem DDTVN

Małgorzata Ohme w białej koszuli przed studiem DDTVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×