Małgorzata Ohme pokazała dzieci. Klarę doskonale znamy, ale starszego Jerzego widzimy pierwszy raz. Jaki podobny do matki

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme pochwaliła się nowym zdjęciem na Instagramie. Pozuje w towarzystwie dzieci: Klary i Jerzego. Internauci są zachwyceni.

Małgorzata Ohme, jak można przeczytać w opisie na stronie portalu ohme.pl, „Jest psychologiem z zawodu i prywatnie. Leczy dusze wszystkich swoich przyjaciółek”. Regularnie pojawia się też na antenie. Jest jedną z gospodyń Dzień Dobry TVN, gdzie występuje w duecie z Filipem Chajzerem.

Kariera nie poszła w parze ze szczęściem w miłości — gwiazda jest po rozwodzie. Swojego, już byłego męża, Rafała, poznała, gdy była studentką. On był jej wykładowcą. Po pewnym czasie wzięli ślub. Doczekali się dwojga dzieci: 15-letniego Jerzego i 13- letniej Klary. W 2015 roku małżonkowie się rozwiedli. Małgorzata Ohme w rozmowie z Vivą! opowiedziała, co doprowadziło do tego, że jej związek należy do przeszłości:

Ludzie rozwodzą się z różnych powodów, inaczej odpowiedziałabym ci jako psycholog, inaczej jako Gosia. Jako psycholog powiedziałabym, że ludzie się rozwodzą dlatego, iż mają nierealne i zafałszowane wizje idealnego związku i szukają takiego związku przez całe życie. Jako Gosia powiem ci, że w moim życiu rozstania były bardziej normą niż bycie razem. Tak naprawdę nigdy się tego nie bałam. A po drugie, byłam wtedy jeszcze bardzo niedojrzała. I chciałam jeszcze czegoś w życiu zaznać. Myślę też, że podświadomie szukałam siebie, swojej tożsamości, a Rafał był bardzo silną osobowością i wiedziałam, że przy nim nie będę miała szansy ukształtować siebie w taki sposób, który będzie dla mnie najlepszy. I tu miałam rację, bo gdy odeszłam od Rafała, poszłam całkiem swoją ścieżką, mając poczucie wewnętrznej wolności, tego, że mogę robić, co chcę.

Małgorzata Ohme pokazała zdjęcie z dziećmi. Jak wyglądają Klara i Jerzy?

Ohme nie tylko udziela wywiadów, ale także aktywnie działa w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie promuje wybrane treści z życia zawodowego, a także odsłania niektóre momenty ze swojej codzienności. W poniedziałkowe południe podzieliła się wyjątkowym zdjęciem, na którym towarzyszą jej dzieci.

Małgorzata Ohme opublikowała czarno-białą fotografię, na której znajduje się w centralnym punkcie. Patrzy prosto w obiektyw i delikatnie się uśmiecha. Po jednej stronie psycholog znajduje się jej córka, Klara, która jest dobrze znana internautom. Co jakiś czas gości w social mediach znanej mamy. Po drugiej pozuje Jerzy, który pierwszy raz pojawia się na Instagramie psycholog.

Jestem mamą dwóch nastolatków. Czy dobrze się czuję z poczuciem, że już niedługo nie będę miała wpływu na ich decyzje, na ich własne, osobne życie? Tak. Czy dorosłam do tego? Czy jestem na to gotowa? Pewnie nie… Ale nie mam innego wyjścia, bo to już są samodzielne, duże dzieci. Sama pracowałam nad tym, by tak było. Ich autonomia musi iść w parze z budowaniem kompetencji, które pomogą im się usamodzielnić, poczuć na sobie oddech prawdziwego, dorosłego życia – podkreślała Małgorzata Ohme w opisie.

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach komplementują ujęcie:

 • Wspaniale Was widzieć razem.
 • Sliczne zdjatko pani Gosiu ,wspaniale ” dzieciaki”gratulacje.
 • Cudowna rodzinka z Jamnikiem w komplecie. Pozdrawiam z moimi Jamnikami Rokim i Karmelkiem.

Trudno się nie zgodzić z tymi słowami. To naprawdę piękne zdjęcie.


Małgorzata Ohme pokazała dzieci

Małgorzata Ohme pokazała dzieci

Klara, córka Małgorzaty Ohme

Klara, córka Małgorzaty Ohme

Małgorzata Ohme - gwiazdy DDTVN

Małgorzata Ohme - gwiazdy DDTVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dla mnie jest dziwna. Zawsze taka pokurczona, jakby się chciała schować. To chyba taka poza psychologiczna.

 • Gość pisze:

  Nie znam kobiety, ale fajnie ze pokazała się z dziećmi, których tez chyba nie znam

 • Majka pisze:

  P.Malgosiu ubóstwiam Panią , a z Filipem tworzycie wyjątkowy, doskonale się uzupełniający duet. Zawsze z przyjemnością Was oglądam o się z Wami bawię , bomba śmiechu od rana. Pozdrawiam cieplutko

 • Gość pisze:

  Taki lajf git rodzina a gdzie pan kowaluk z komorówki sportowiec dziennikarz marketingowiec i pani świątek z raszyna póki tylko sportowiec na co wyda pan tryliard€ na źycie bo źycie i chleb kosztuje jak znikąd z piątnicy no bo skąd ja pierd..le a to dopiero początek i to tyle

 • Gość pisze:

  Syn jest zdecydowanie podobny do swojego ojca.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×