Małgorzata Kożuchowska została brunetką! Metamorfoza gwiazdy powaliła internautów na kolana: "Chapeau bas"
Małgorzata Kożuchowska to bardzo lubiana aktorka, która od lat stara się utrzymać podobny wizerunek. Chociaż regularnie zmienia długość włosów, raczej nie eksperymentuje z ich kolorem. Od lat jest blondynką i do pewnego momentu cały czas się tego trzymała.
Zdarzają się jednak wyjątkowe sytuacje. Kożuchowska na potrzeby filmu I'll find you została przez moment brunetką, czym, z okazji zbliżającego się pokazu, pochwaliła się na Instagramie. To właśnie tam umieściła kadry z filmu, w opisie których zachęciła fanów do obejrzenia tej produkcji:
Lubicie klimaty jak z filmów w starym kinie? JA KOCHAM. Już jutro stolica polskiego kina, Łódź @festivaltransatlantyk, a na nim pokaz filmu „I’ll find you” z Connie Nielsen, Stellanem Skarsgardem, Jackiem Braciakiem, Weroniką Rosati, Karoliną Porcari i moim skromniutkim udziałem ;) Weekend w HollyŁódź z kolegami z planu i Janem A.P Kaczmarkiem (również autorem muzyki do filmu i dyrektorem festiwalu)! Can’t wait!!!
Obserwatorzy gwiazdy byli zachwyceni nie tylko produkcją, ale przede wszystkim nowym wizerunkiem Małgosi:
- Gosia, powiem krótko - bardzo lubię na Ciebie patrzeć
- Małgosiu pasuje Ci taka rola super przemiana
- Uwielbiam takie klimaty-pięknie! Chapeau bas!
Być może Kożuchowska zainspiruje się komentarzami fanów i kiedyś zdecyduje się na to, by zostać brunetką. Taki kolor także by jej pasował.