Szukaj

Małgorzata Kożuchowska w nowej fryzurze chwali się łazienką. Widać, że nie oszczędzała na wystroju

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska wpuściła fanów do kolejnego pomieszczenia swojego stylowego mieszkania. Tym razem pokazała łazienkę. Zachwytom nie ma końca.

Małgorzata Kożuchowska od wielu lat jest związana z aktorstwem. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, gdzie nawiązała sporo znajomości z obecnymi gwiazdami ekranu. To właśnie tam poznała Agatę Kuleszę, z którą bardzo się zaprzyjaźniła. Panie przez kilka lat dzieliły wspólne mieszkanie i tylko raz się pokłóciły:

Bardzo dobrze nam się mieszkało, z dużym szacunkiem, mimo tego, że jesteśmy bardzo różne, to pokłóciłyśmy się raz – o to, kto ma zostać z hydraulikami – komentowała Agata Kulesza w programie Demakijaż. 

Kożuchowska po studiach skupiła się na karierze. Zagrała we wielu produkcjach, wśród których warto wspomnieć tytuły takie jak m.in. Kiler, To tylko miłość oraz Zróbmy sobie wnuka. Od 2014 roku łączy prace z wychowywaniem syna Jasia. Została mamą, gdy miała 43 lata. O plusach tej sytuacji opowiedziała w wywiadzie dla Baby by Ann:

Nieocenioną zaletą późnego macierzyństwa jest dojrzałość i doświadczenie człowieka, który staje się rodzicem.

Małgorzata Kożuchowska pokazała łazienkę. Jak mieszka?

Gwiazda, oprócz tego, że łączy prace na planach filmowych z wychowywaniem dziecka, stara się być aktywna na Instagramie. Niemal codziennie dodaje nowe posty, w których odsłania wybrane kulisy życia prywatnego. Tak jak w poniedziałkowy poranek, gdy opublikowała nowe zdjęcia.

Tym razem Małgorzata Kożuchowska pozuje w łazience, która jest gustownie urządzona. Znajduje się tam duża, biała wanna wolnostojąca, za którą stoją kwiaty. Tuż za nią jest ściana wyłożona małymi, błyszczącymi płytkami, a także długi, srebrny grzejnik ożywiający jasne wnętrze. W oczy rzucają się też stylowe, kremowe zasłony, a także jasne firany. Z kolei na podłodze zamontowano płytki ze marmurowym wzorem.

Gwiazda w tym miejscu pozuje nieprzypadkowo. Właśnie w łazience próbowała się ukryć przed synem, z którym bawi się w chowanego. Oprócz pięknych wnętrz uwagę przykuwa także jej coraz dłuższa fryzura.

…kiedy okazało się, że nie wszystkie kryjówki w domu zostały już odkryte…#home #zabawawchowanego #mamaisyn #feriewdomu #havefun #betogether#keepsmile #crazy #razdwatrzybabajagapatrzy.

Internauci doceniają kreatywność Małgorzaty, a także podziwiają przepiękne wnętrza:

  • A Pani piękna jak zawsze. Super Pani wygląda.
  • Wow Pani Małgosiu. Jak pięknie Pani wygląda w tych włosach. Życzę miłego dnia.
  • Cudownie urządzona łazienka. Bardzo mi się podobają takie klimaty.

Trzeba przyznać, że internauci mają rację. To pomieszczenie jest bardzo stylowe. Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz w ostatnim czasie, gdy aktorka pokazała fanom fragmenty mieszkania. Niedawno pochwaliła się gabinetem, w którym uczy się Jaś.

Zobacz: Kożuchowska pokazała gabinet, w którym uczy się jej syn. Stylowo jak w luksusowym hotelu 


Małgorzata Kożuchowska pokazała stylową łazienkę

Małgorzata Kożuchowska pokazała stylową łazienkę

Małgorzata Kożuchowska pokazała stylową łazienkę

Małgorzata Kożuchowska pokazała stylową łazienkę

Małgorzata Kożuchowska pokazała gabinet, w którym uczy się jej syn

Małgorzata Kożuchowska pokazała gabinet, w którym uczy się jej syn

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×