Szukaj

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza pokazały zdjęcie z młodości. Komentarz Karolaka rozbił bank

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza studiowały razem. Na Instagramie opublikowano zdjęcie z ich młodości. Bardzo się zmieniły?

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza, to popularne aktorki, które pokazują, że przyjaźń w show-biznesie jest możliwa. Panie, chociaż poznały się w czasach studenckich, pokazują, że nadal łączy ich silna relacja, która nie wcale nie słabnie.

Zobacz: Bal TVN 2019: Małgorzata Kożuchowska pokazała klasę! Takiej kreacji mogą pozazdrościć jej największe światowe gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza na zdjęciu z młodości

Dowodem na to może być zdjęcie, które ostatnio pojawiło się w sieci. Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza pozują na nim razem, obie z poważnymi minami. Fotografia powstała w czasie studiów, w momencie, w którym aktorki miały po dwadzieścia parę lat.

Także tak… miłego dnia! #justfriends #agatakulesza #akademiateatralna #warsaw #oldschool #girls #study#actresses #soon# – podpisała zdjęcie Kożuchowska, która udostępniła zdjęcie.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska olśniła wyglądem na festiwalu w Wenecji! Stylu mogłaby uczyć największe gwiazdy Hollywood! Klasa! 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, wśród których także gwiazdy przekonywały, że aktorki wcale się nie zmieniły:

  • Wow!!! Nic się nie zmieniłyście. Tylko w Twoich oczach morze młodzieńczej naiwności. Piękne zdjęcie – komentowała Ania Dereszowska.
  • Opowieść o Dwóch Dziewczynach, które nie bały się spełnić swoich marzeń – dodała Magda Mołek.
  • O mamo – skomentował Maciej Musiał.
  • Kocham Was dziewczyny. I jestem dumna, że mamy takie zdolne, piękne aktorki, które odnajdą się w każdej roli.
  • A nawet powiem teraz jeszcze piękniejsze jesteście!
  • Kiedyś młode i piękne, dziś młode, piękne i dojrzałe. Jesteście jak wino.

Tomasz Karolak postanowił rozbawić obserwujących i rozgryzł, skąd wynikają te poważne miny.

Czekają i myślą… Jejku jakbym chciała zagrać z Karolakiem. Jeju.

Małgorzata Kożuchowska pokłóciła się z Agatą Kuleszą?

Chociaż zarówno Kożuchowska, jak i Kulesza bardzo się lubią, kilka miesięcy temu wiele osób w tej kwestii miało wątpliwości. W mediach pojawiały się informacje o rzekomym konflikcie, do którego miało dojść na planie Rodzinki.pl. 

Kulesza w programie Demakijaż odniosła się do plotek, wyjawiając przy okazji, że przed laty dzieliły razem mieszkanie. Według Agaty, nigdy nie było między nimi wrogości:

Bardzo dobrze nam się mieszkało, z dużym szacunkiem, mimo tego, że jesteśmy bardzo różne, to pokłóciłyśmy się raz – o to, kto ma zostać z hydraulikami – skwitowała.

Od tego momentu doniesienia o kłótni pań nieco ucichły.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska w bikini odsłoniła prawie wszystko! To najodważniejsze zdjęcie w jej karierze! Ale ciało!


Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza w młodości

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza w młodości

Małgorzata Kożuchowska, Agata Kulesza - spotkanie po latach

Małgorzata Kożuchowska, Agata Kulesza - spotkanie po latach

Agata Kulesza i Małgorzata Kożuchowska

Agata Kulesza i Małgorzata Kożuchowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×