Szukaj

Małgorzata Kożuchowska jest już gotowa na Wielkanoc. Aktorka przystroiła swój piękny dom. Klasa sama w sobie

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska już przywołuje wiosnę do swojego domu. Gwiazda powoli szykuje się do Wielkanocy i cieszy się pięknymi ozdobami. Jest bardzo szykownie. 

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z bardziej lubianych aktorek w show-biznesie. Popularność, jaką zdobyła przez wiele lat swojej obecności w branży, pozwoliła jej zgromadzić jej wokół siebie sporą grupę wiernych fanów. Gwiazda przez kolejne lata pojawiała się w serialu M jak Miłość, z którego odeszła będąc u szczytu sławy. Ryzykowny krok bardzo się jej opłacił, bo kolejne propozycje pracy współpracy pojawiły się niemal natychmiast. Teraz ma już ugruntowaną pozycję w branży i jedynie odcina kupony, od tego, na co pracowała przez ostatnie lata.

Aktorka aktywnie prowadzi także swoje profile w social mediach. Na Instagramie obserwuje ją ponad milion internautów, którzy z wielką niecierpliwością czekają na każdy kolejny post. Gwiazda chętnie pokazuje kulisy swojej pracy, ale możemy też liczyć na sporo kadrów, które pokazują wybrane fragmenty jej prywatności. Sporo entuzjazmu wzbudza każde ujęcie jej 6-letniego synka Jasia. Chociaż jego mama nie ujawnia twarzy chłopca, to i tak możemy podglądać jak pięknie i zdrowo rośnie.

Małgosia Kożuchowska przystroiła dom na Wielkanoc

Podczas pandemii możemy liczyć na sporo kadrów, na których widzimy, jak mieszkają najpopularniejsze gwiazdy. Wcześniej ujęcia z czterech kątów były raczej rzadkością. W ostatnich miesiącach stały się wręcz tłem większości postów, a fani chętnie zaglądają w kolejne zakątki domów swoich ulubieńców.

Z wcześniejszych publikacji, jakie pojawiały się na profilu aktorki znanej z roli Natalii Boskiej w Rodzinka.pl, wiemy, że mieszka w imponujących wnętrzach. W wystroju postawiła na połączenie nowoczesności, z elegancją i klasyką. Stonowane kolory są ożywione ciekawymi akcentami, jak na przykład tapeta w kolorowe kwiaty.

Małgosia Kożuchowska może się pochwalić własnym domem, który otacza też przepiękny ogród. Gwiazda podczas pandemii urządziła w nim swoje urodziny, które zaaranżowała w bardzo pomysłowy sposób. Teraz razem z rodziną oczekuje na Wielkanoc. Aktorka już zaczyna stroić dom z tej okazji. Na swoim Instastories pokazała wieniec zrobiony z żywych gałązek, który jest przystrojony zielonym bukszpanem, oraz maleńkimi jajeczkami.

Trzeba przyznać, że ten dodatek od razu wprowadza nie tylko w wielkanocny, ale także wiosenny nastrój. Zdjęcia w naszej galerii.


Małgosia Kożuchowska przystroiła dom na Wielkanoc

Małgosia Kożuchowska przystroiła dom na Wielkanoc

Małgosia Kożuchowska przystroiła dom na Wielkanoc

Małgosia Kożuchowska przystroiła dom na Wielkanoc

Małgorzata Kożuchowska w obiektywie męża

Małgorzata Kożuchowska w obiektywie męża

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×