Szukaj

Majka Jeżowska opublikowała nowe zdjęcia z wesela syna. Para młoda piękna, ale tort… to dopiero dzieło sztuki

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska na Instagramie pochwaliła się zdjęciami ze ślubu syna, Wojciecha. Tort weselny pary młodej robi ogromne wrażenie.

Majka Jeżowska rozpoczynała swoją karierę od śpiewania piosenek dla dorosłych. Jednak to utwory dla dzieci przyniosły jej ogromną popularność. Wszystko zaczęło się od tego, gdy w 1984 wykorzystała tekst Agnieszki Osieckiej, A ja wolę moją mamę, do którego skomponowała muzykę i nagrała piosenkę pod tym samym tytułem dla III Programu Polskiego Radia.

Po tym sukcesie Jeżowska zaczęła nagrywać tylko dla dzieci. Do najważniejszych płyt zaliczamy: Kochaj czworonogi, Kolorowe dzieci, Marzenia się spełniają, A ja wolę moją mamę. Większość wydała dzięki własnemu wydawnictwu: JaMajka music.

Piosenkarka jest również matką. Syna Wojciecha urodziła, mając zaledwie 21 lat. Przyszedł na świat, gdy ta związana była jeszcze z muzykiem Januszem Komanem. W przeciwieństwie do popularnej mamy, mężczyzna nie poszedł w muzykę. Jest producentem filmowym.

Majka Jeżowska pokazała nowe zdjęcia z wesela syna

Minęły lata, jej syn dorósł i znalazł wybrankę swojego serca, Zosię, z którą zaręczył się już w zeszłym roku podczas wakacji w Japonii. W sobotę był ślub młodych zakochanych. O tym wydarzeniu poinformowała dumna mama w mediach społecznościowych. Dodała zdjęcie ukazujące małżonków przy weselnym stole. Z relacji, jakie udostępniali ich goście, wynikało, że zachowywano wszelkie procedury bezpieczeństwa. Po wyjściu z Urzędu Stanu Cywilnego pamiętano o maskach ochronnych.

Panna młoda na ten wyjątkowy dzień wybrała śliczną suknię ślubną. Jej kreacja była na ramiączkach, przylegała do ciała i miała długość do ziemi. Dobrała do niej welon, a także bukiet kwiatów. Okazuje się, że tort również był bardzo oryginalny. Majka Jeżowska pokazała go na kolejnych zdjęciach z uroczystości. Co więcej, państwo młodzi mieli nie jeden, a dwa kolorowe ciasta.

Miłość jest w powietrzu. Mój duuuuży synek Wojtek i jego „żona Zofia” zorganizowali uroczy ślub i weselne party, na luzie i bez zadęcia, bo najważniejsi są ludzie i to co ich łączy. Kolorowi, tęczowi i oddani przyjaciele, mistrzowskie torty, dużo śmiechu i karaoke i kochająca rodzina! Czego więcej potrzeba? Bądźcie szczęśliwi i zdrowi moje dzieci – napisała na Instagramie artystka.

Internauci ponownie ruszyli z gratulacjami. Redakcja Jastrząb Post również się do nich dołącza.


ślub syna Majki Jeżowskiej

ślub syna Majki Jeżowskiej

ślub syna Majki Jeżowskiej

ślub syna Majki Jeżowskiej

ślub syna Majki Jeżowskiej

ślub syna Majki Jeżowskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×