Maja Sablewska mocno przyciemniła włosy. Nowa fryzura odjęła jej lat: „Jak dwudziestolatka”. Odważnie!

Maja Sablewska

Maja Sablewska

Maja Sablewska przeszła odważną metamorfozę, którą pochwaliła się na Instagramie. Internauci komplementują jej nowy wizerunek. Zobaczcie, jak bardzo się zmieniła.

Maja Sablewska zyskała popularność dzięki programom, w których odmieniała życie uczestników. Dawała cenne modowe rady i wskazówki dotyczące stylu ubierania. Dzięki temu podnosiła samoocenę i poprawiała samopoczucie. Zdobyła opinię znawczyni nie tylko trendów, ale także ludzkiej psychiki. Niejednokrotnie potrafiła bowiem dotrzeć do ludzi i zmienić ich codzienność na lepszą.

Programy Sablewskiej zniknęły jednak z telewizji. Gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, że na ten moment nie planuje powrotu przed kamery. Pracuje nad innymi projektami i nie chce się rozpraszać:

Telewizja to jest na razie moja przeszłość i do telewizji na ten moment wracać nie będę. Ale to nie jest tak, że się na telewizję obraziłam. A ponieważ pracuję teraz konkretnie nad rzeczami, nad którymi pracuję półtora roku, to szczerze mówiąc nie chcę się rozpraszać.

Gwieździe układa się też w życiu prywatnym. Maja Sablewska jest związana z Wojtkiem Mazolewskim. Partnerzy po latach postanowili sobie dać jeszcze jedną szansę.

Zobacz: Sablewska i Mazolewski zaszaleli w święta jak nigdy. Opublikowali romantyczne wideo z czułymi pocałunkami

Maja Sablewska przeszła odważną zmianę. Jak wygląda w ciemnych włosach?

Sablewska przez wiele lat nosiła jasne włosy. Postanowiła to zmienić i przeszła odważną metamorfozę. Efektami pochwaliła się na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie zrobione w łóżku.

Stylistka pozuje w czarnym ubraniu. Doskonale współgrają z nim nowe, długie brązowe włosy. Gwiazda w krótkim opisie nawiązała do swojej metamorfozy:

New hair (tłum. nowe włosy)

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzu komplementują metamorfozę gwiazdy. Piszą, że ta fryzura ją odmładza:

  • Wyglądasz tu jak dwudziestolatka.
  • Cudownie !!jak świeżo i i młodziutko – poprostu idealnie.
  • Jak patrzę na Ciebie to przychodzi mi na myśl film Ciekawy przypadek Benjamina Buttona. Czym starsza tym mlodsza.

Trzeba przyznać, że Maja Sablewska w nowym kolorze włosów wygląda niesamowicie.


Maja Sablewska przeszła metamorfozę

Maja Sablewska przeszła metamorfozę

Maciej Musiał w nowej fryzurze i Maja Sablewska

Maciej Musiał w nowej fryzurze i Maja Sablewska

Maja Sablewska przeprowadziła wywiad z Michałem Szpakiem

Maja Sablewska przeprowadziła wywiad z Michałem Szpakiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×