Zapłakana Maja Rutkowski z posiniaczoną twarzą i cała we krwi. Fani zaniepokojeni: „Przerażające. Wszystko w porządku?”

Maja Rutkowski

Maja Rutkowski

Maja Rutkowski pokazała w sieci bardzo niepokojące zdjęcie. Widzimy na nim jak płacze i ma twarz we krwi i w siniakach. Mocny przekaz poruszył internautów. Co się dzieje?

Maja Rutkowski zyskała popularność w momencie gdy związała się z najsłynniejszym polskim detektywem, czyli Krzysztofem Rutkowskim. Para jest ze sobą od kilku lat i wspólnie wychowują syna Krzysztofa juniora, który niedawno obchodził siódme urodziny w bardzo hucznym stylu. Rodzice zadbali, aby jego impreza była naprawdę niezapomniana.

Zakochani byli razem na długo przed ślubem. Dopiero w 2019 roku postanowili sformalizować związek. Najpierw Krzysztof postanowił na oczach kamer oświadczyć się swojej wybrance w programie Skandaliści. Później natomiast zakochani zorganizowali spektakularną uroczystość w Pałacu w Rozalinie, gdzie powiedzieli sobie tak. Ponownie wszystko odbyło się z wielką pompą i zostało uwiecznione w programie Ach, ten ślub. Panna młoda tego dnia zaszalała z kreacjami i pojawiła się aż w 5 sukniach ślubnych. Maja i Krzysztof są obecnie jedną z najlepiej dobranych par w show-biznesie, a fani na bieżąco interesują się tym, co u nich słychać.

Maja Rutkowski cała we krwi. Zdjęcia

Maja Rutkowski dzięki związkowi z Krzysztofem stała się równie popularna jak on sam. Żona detektywa bardzo aktywnie prowadzi swój profil w social mediach. Zgromadziła tam naprawdę sporą ilość fanów, którym na bieżąco zdaje relacje z tego, co u niej słychać. Chętnie chwali się kulisami pracy, a także pokazuje, jak wygląda jej życie rodzinne.

Ostatni jej wpis mocno zaniepokoił internautów. Maja dodała zdjęcia, na których ma mocno zakrwawioną i posiniaczoną twarz. Pod wszystkim dodała tylko jeden krótki podpis.

Zapinaj pasy – napisała.

To zdjęcie wstrząsnęło obserwatorami Mai, którzy zamieścili wiele komentarzy. Fani niepokoili się o swoją ulubienicę i dopytywali, co się dzieje.

  • Czy wszystko w porządku?
  • Co się z tymi ludźmi dzieje.
  • O Boże Maju co się dzieje?
  • Współczuję. Wracaj do zdrowia.
  • Przerażające. Wszystko w porządku?

Na szczęście jest to jedynie charakteryzacja, na którą zdecydowała się Maja, by zwrócić uwagę na probelem zapinania pasów. Wiele osób nie robi tego nie tylko w swoich samochodach, ale także w taksówkach. Chociaż przekaz żony Krzysztofa Rutkowskiego jest bardzo mocny, to widać, że taka forma zdała egzamin, ponieważ internauci na chwilę zatrzymali się przy poście, który dał im do myślenia.


Maja Rutkowski

Maja Rutkowski

Maja Rutkowski - Halloween 2021

Maja Rutkowski - Halloween 2021

Maja Rutkowski przedłużyła włosy

Maja Rutkowski przedłużyła włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×