Szukaj

Maja Rutkowski wypoczywa na plaży. Wybrała luksusowy strój kąpielowy za ponad 2 tysiące złotych

Maja Rutkowski w stroju kąpielowym

Maja Rutkowski w stroju kąpielowym

Maja Rutkowski na Instagramie opublikowała zdjęcie zrobione na plaży. Pozuje w luksusowym stroju kąpielowym. Jakiej marki i za ile go kupiła?

Maja Rutkowski swojego męża, Krzysztofa, poznała dziesięć lat temu. W 2019 roku para zalegalizowała związek i została małżeństwem.  Fragmenty ich bajkowego wesela wyemitowano w programie TVN-u, Ach ten ślub.

Para wzięła ślub cywilny, Maja przyjęła nazwisko męża. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Rutkowskich czeka jeszcze jedna uroczystość. Detektyw stara się o unieważnienie sakramentu kościelnego z poprzednią żoną:

Wnioskuję o unieważnienie sakramentu kościelnego. Maja mi powiedziała, że chciałaby, żebyśmy do końca świata byli ze sobą, a jeśli weźmiemy ślub kościelny to nawet i w niebie będziemy razem – mówił Rutkowski jakiś czas temu w rozmowie z Rewią.

Maja Rutkowski w luksusowym stroju kąpielowym na plaży

Małżonkowie w codziennym życiu nie mogą narzekać na nudę. Na ich barkach spoczywa mnóstwo obowiązków. Udało im się jednak znaleźć czas, by wybrać się na wakacje, czego dowodem jest nowy post, który pojawił się na profilu Mai.

Rutkowski pozuje na plaży, ubrana w luksusowy strój kąpielowy. Sięgnęła po model od Gucci, którego cena przekracza 2 tysiące złotych. Połączyła go z przeciwsłonecznymi okularami. Z uśmiechem na twarzy informuje internautów, że wreszcie z mężem mogą odpocząć:

Po intensywnym dniu piękny zachód słońca i chwile tylko dla nas. My już dzisiaj zaczynamy świętować @detektywkrzysztofrutkowski. Dobrej nocy dla Was.

Zachwyceni internauci w komentarzach komplementują wygląd Mai, a szczególnie jej figurę:

  • Pięknie wyglądasz. Super figura. Piękne zdjęcia, super.
  • Cudownie Pani Maju. Wspaniałego wypoczynku Wam życzę.
  • Jej, jaka figura! Miłego odpoczynku dla Was. Bawcie się dobrze.

Dołączamy się do słów internautów, życząc małżonkom miłego urlopu.


Maja Rutkowski w stroju kąpielowym

Maja Rutkowski w stroju kąpielowym

Maja Rutkowski wybrała strój kąpielowy za ponad 2 tys. zł

Maja Rutkowski wybrała strój kąpielowy za ponad 2 tys. zł

Maja Rutkowski wychodzi z restauracji

Maja Rutkowski wychodzi z restauracji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×