Maja Hyży stanęła w obronie TVP i zwróciła się do Melanie C. Dwa zdania, a tną jak brzytwa! Stacja też dogryzła wokalistce

Maja Hyży Melanie C

Maja Hyży Melanie C

Maja Hyży będzie jedną z gwiazd Sylwestra Marzeń z Dwójką. W Zakopanem swój występ odwołała Melanie C, co wywołało wielki skandal. Teraz polska piosenkarka zwróciła się do brytyjskiej wokalistki. Ostro!

Maja Hyży od wielu lat jest obecna w polskim show-biznesie. Gwiazda zasłynęła udziałem w programie X Factor, w którym wzięła udział ze swoim ówczesnym mężem i ojcem jej dzieci Grzegorzem Hyżym. Tuż po zakończeniu nagrań do programu rodzice bliźniąt rozwiedli się i obecnie układają sobie życie u boku nowych partnerów. Grzegorz związał się dziennikarką Agnieszką Popielewicz, natomiast Maja odnalazła szczęście u boku Konrada Kozaka. Para doczekała się dwóch córek – Antoniny i Zofii.

Maja nieustannie rozwija swoją muzyczną karierę. Wokalistka w zeszłym roku pojawiła się w czasie sylwestra w Zakopanem, gdzie zaśpiewała kilka piosnek i porwała publikę do tańca. W duecie z Jakubem Szmajkowskim wykonała Cold Heart z repertuaru Duy Lipy i Elthona Johna. Ich cover okazał się hitem tego wieczoru.

Maja Hyży zwróciła się do Melanie C. Co ma jej do powiedzenia?

W tym roku Sylwester Marzeń z Dwójką zapowiada się jeszcze bardziej spektakularnie niż w poprzednich latach. Sporo zamieszania było jednak z zagraniczną gwiazdą. Na Podhalu miała pojawić się Melanie C z zespołu Spice Girls. Wokalistka jednak na kilka dni przed występem zrezygnowała z udziału w koncercie, co ogłosiła na Instagramie. Można się domyślać, że jej poglądy dotyczące środowiska LGBT mocno mijają się ze stanowiskiem TVP.

W świetle tego, czego właśnie się dowiedziałam, a co nie idzie w parze z wyznawanymi przeze mnie wartościami i wspieranymi przeze mnie społecznościami, z żalem informuję, że nie wystąpię w Polsce na sylwestrowym koncercie.

Do gwiazdy na dzień przed imprezą zwróciła się Maja Hyży. Na swoim Instagramie przemiła do niej z zakopiańskich Krupówek i wprost powiedziała, że może żałować tego, że odwołała swój występ.

Mel C może żałować, że nie będzie na sylwestra! Bo to będzie Sylwester Marzeń, jakiego jeszcze nie było – powiedziała wokalistka.

TVP też dogryzła Melanie C. W komunikacie, w którym poinformowano, że w Zakopanem wystąpi The Black Eyed Peas, nawiązano do… angielskiej mgły:

Oj, nie ma lipy. Ani londyńskiej mgły! — napisano

Myślicie, że te uszczypliwości dotrą do brytyjskiej piosenkarki?

Sylwester TVP. Jaka zagraniczna gwiazda wystąpi?

W Zakopanem nie zabraknie jednak wielkiej zagranicznej gwiazdy. W poprzednich latach byli to: Luis Fonsi, Natalia Oreiro, Jason Derulo, a teraz w Zakopanem zaśpiewa The Black Eyed Peas.

Oj, nie ma lipy. Ani londyńskiej mgły. Główna gwiazda #SylwestraMarzeń to @blackeyedpeas, amerykańscy królowie hip-hopu – ogłosił nadawca.

W tym roku włączycie Sylwestra Marzeń z Dwójką? Jak widać atrakcji nie zabraknie.


Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży w kreacji na sylwestra 2022

Maja Hyży w kreacji na sylwestra 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×