Maja Hyży z roczną córeczką pozują w identycznych bikini. Fanki zniesmaczone. Nie obyło się bez krytyki

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży pochwalił się zdjęciem, na którym zapozowała z córeczką w identycznych strojach. Kadr wywołał sporo kontrowersji wśród fanek gwiazdy. Co tak bardzo je oburzyło?

Maja Hyży w zeszłym roku została mamą po raz trzeci. Wokalistka i influencerka powitała na świecie córeczkę Antosię. Dziewczynka jest owocem miłości z partnerem życiowym, Konradem. Zakochani poinformowali o ciąży, gdy brzuszek przyszłej mamy był już mocno widoczny. Od tamtej pory gwiazda chętnie opowiadała o oczekiwaniach na narodziny dziecka i pokazywała, jak kompletuje wyprawkę na powitanie maluszka.

Również po narodzinach dziewczynki cały czas chętnie publikuje jej zdjęcia i nagrywa krótkie filmiki, na których pokazuje, w jaki sposób spędza czas razem z Antosią. Na jej profilu nie brakuje zdjęć, na których fani mogą podziwiać uroczego maluszka. Większość z tych kadrów wywołuje pozytywne odczucia, jednak ostatnie zdjęcie, jakie pojawiło się na profilu dumnej mamy, sprowadziło na nią falę krytyki.

Maja Hyży z córeczką pozują w identycznych bikini

Maja jest niezwykle aktywną użytkowniczką social mediów i jako doświadczona mama chętnie relacjonuje, to jak wygląda opieka nad jej córeczką. Chętnie poleca także różne produkty, czy daje wskazówki innym mamom. Samo też często pyta swoje obserwatorki o polecenia sprawdzonych produktów. Najchętniej jednak publikuje przepiękne kadry z profesjonalnych sesji zdjęciowych, na których uwiecznia niepowtarzalne chwile. Dzięki temu możemy podglądać, jak pięknie rośnie i rozwija się jej pociecha.

Pod ostatnim zdjęciem, które pojawiło się w sieci, nie zabrakło nie tylko słów zachwytu, ale także sporo kontrowersji. Maja opublikowała ujęcie, na którym pozuje z małą córeczką w identycznych bikini.

Jest jakaś magia na tym zdjęciu.
Widzę jak ta mała dama z każdym dniem rośnie, więc takie sesje pięknie zatrzymują Nasz wspólny czas już na zawsze.
A czas szybko ucieka – napisała dumna mama.

Tym razem jednak nie wszystkim spodobał się kadr opublikowany przez gwiazdę. Pod zdjęciem, na którym możemy zobaczyć roczną Antosię w bikini nie zabrakło krytyki.

  • Mają BARDZO Cię lubię i szanuje wybory, ale taki strój dla niemowlaka chyba nie pasuje 🙁
  • Super fajnie. Niespełna roczna dziewczynka w dwuczęściowym stroju, na pewno jej wygodnie! Prawda Maju!?

Pojawiło się jednak znacznie więcej słów zachwytu nad magicznym zdjęciem mamy i córki. Ciekawi nas wasze zdanie na ten temat.


Maja Hyży z córeczką Antosią

Maja Hyży z córeczką Antosią

majahyzy_182788603_1113121965855779_3521388081526159918_n
Maja Hyży ma wózek Cybex

Maja Hyży ma wózek Cybex

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×