Szukaj

Maja Hyży na uroczym zdjęciu z trojgiem swoich dzieci. Pokazała twarz jednego z bliźniaków. Internauci oczarowani

Maja Hyży z dziećmi

Maja Hyży z dziećmi

Maja Hyży opublikowała zdjęcie z trojgiem swoich dzieci. Przytuleni pozują z roześmianymi buziami. Cudownym kadrem zachwycili się internauci.

Maja Hyży zasłynęła na polskiej scenie muzycznej w 2013 roku, gdy wspólnie z ówczesnym mężem wzięła udział w muzycznym show TVN. Po finale X Factor para rozstała się. Doczekali się synów – bliźniaków Aleksandra i Wiktora.

Niedawno na świecie pojawiła się także jej córeczka Antosia ze związku z nowym partnerem, Konradem. O ile dziewczynkę możemy podziwiać w licznych postach, to chłopcy pojawiają się rzadko.

Jeżeli chodzi o córkę, to nie będę aż tak jej chować. Ustaliliśmy z Konradem, że nie mamy z tym problemu. Nie mówię, że będę pokazywać twarz, bo nie myślałam o tym, ale wiem, że wszyscy są ciekawi, jak dzidzia będzie wyglądała. Mam też gdzieś tam jakieś plany i zobaczymy, jak to wyjdzie. Na pewno nie będzie tak, jak z moimi chłopcami – wokalistka wyjaśniła w rozmowie z Plejadą.

Powiedziała też, dlaczego nie pokazuje swoich synów.

To wszystko wynika z pewnych ustaleń, które powstały gdzieś tam już wcześniej i tego się trzymam. Czasami irytują mnie pytania, a jest ich naprawdę sporo: gdzie są Twoi chłopcy? Dlaczego ich nie pokazujesz? (…) To jest przykre, bo oceniają mnie ludzie za coś, co tak naprawdę nie jest prawdą. Jestem mamą i chłopcy są cały czas, nie zniknęli z mojego życia, są 24 godziny na dobę. Moje życie, jeśli chodzi o macierzyństwo, idzie pełną parą.

Maja Hyży zaapelowała wówczas także o uszanowanie decyzji jej i byłego męża na temat zachowania prywatności synów.

Ustaliliśmy to i tak jest. Oczekuję, żeby inni to uszanowali, a nie wchodzili momentami z butami w moje życie, gdzie powinni zrobić stop i uszanować, że ich nie pokazujemy i tyle – powiedziała.

Chłopcy mają już prawie 9 lat i świetnie sprawdzają się w roli starszych braci, czego dowodem jest najnowszy post na profilu Mai.

Maja Hyży na uroczym zdjęciu z dziećmi

Mimo niedawnej burzy medialnej, którą rozpętała Hyży, zarzucając byłemu mężowi, że ją prześladuje już od kilku lat, życie rodzinne toczy się dalej.

Zobacz: Hyży rozlicza się z Grzegorzem nowym oświadczeniem. Ostro! Do konfliktu włączyła obecnego partnera

Najnowszy post, który opublikowała Maja, rozczulił internautów. Wokalistka pozuje na nim z trojgiem swoich dzieci. Wszyscy szeroko się uśmiechają, widać, że chłopcy zapatrzeni są w młodszą siostrzyczkę.

Rodzina nie jest tylko czymś ważnym. Ona jest wszystkim ❤
#family #mykids – napisała.

Internauci dostrzegli, że na fotografii widać kawałek twarzy jednego z bliźniaków. Widzą podobieństwo do znanej mamy. Nie brakuje komplementów, ale zdecydowanie komentarze zostały zdominowane przez serduszka.

Prawda, że urocze zdjęcie?


Maja Hyży z dziećmi

Maja Hyży z dziećmi

Maja Hyży z dziećmi

Maja Hyży z dziećmi

Maja Hyży z dziećmi

Maja Hyży z dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×