Maja Hyży pokazała zaokrąglony brzuszek. Ciążowa sesja zrobiła furorę na Instagramie

Maja Hyży w ciąży

Maja Hyży w ciąży

Maja Hyży jest w ciąży. Gwiazda pokazała pierwsze zdjęcie z dużym, zaokrąglonym brzuszkiem, którym potwierdziła doniesienia kolorowej prasy. Co za uroczy widok.

Nie jest już tajemnicą, że Maja Hyży jest w ciąży. Piosenkarka spodziewa się swojego trzeciego dziecka, którego ojcem jest jej obecny partner – tajemniczy Konrad. Informację o szczególnym stanie finalistka X-Factora przekazała na łamach magazynu Gala. Teraz przyszła pora na podzielenie się dobrymi wieściami z internautami.

Maja Hyży w ciąży. Zdjęcie z brzuszkiem

Hyży opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Gwiazda piosenki Będę kochać zapozowała tak, by zaprezentować swoje krągłości w pełnej okazałości. Do ślicznej fotografii dołączyła równie piękny wpis.

Dziś jest ten dzień kiedy chcę podzielić się z Wami nowiną. SPODZIEWAMY SIĘ MALUSZK. Spełnienie moich marzeń, dopełnienie mojej kobiecości i macierzyństwa. Ta mała istota we mnie to dar od Aniołów – jestem najszczęśliwszą Kobietą na świecie

Widok rozczulił fanów wokalistki, którzy w komentarzach prześcigali się w komplementach. Pojawiło się mnóstwo gratulacji i wirtualnych serduszek. Z pewnością informacja o ciąży ucieszyła nie tylko osoby śledzące poczynania piosenkarki, ale także jej synów – Wiktora i Alexandra, których urodziła 8 lat temu. Ojcem chłopców jest Grzegorz Hyży, obecny mąż Agnieszki Hyży.

Maja, gratulujemy.

Z kim Maja Hyży jest w ciąży?

Ojcem dziecka Mai Hyży jest jej obecny partner, Konrad. Niestety wokalistka nie chce zdradzać zbyt wielu szczegółów na temat mężczyzny. W wywiadzie dla Gali przyznała jedynie, że jej ukochany – tak samo jak ona – jest już po przejściach. Czy to oznacza, że jest rozwodnikiem?

Z Konradem, moim partnerem to było zakochanie od pierwszego wejrzenia. Już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że trafił swój na swojego. A ciąża jest tylko i aż przypieczętowaniem naszej miłości oraz wisienką na kilkupiętrowym torcie. Dlaczego? Bo każde z nas jest już po przejściach, z bagażem doświadczeń, a dla siebie staliśmy się karmą za wcześniejsze upadki – wyznała artystka.


Maja Hyży pokazała ciążowy brzuszek

Maja Hyży pokazała ciążowy brzuszek

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży z nowym partnerem

Maja Hyży z nowym partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×