Maja Hyży na kilka tygodni po porodzie poszła na całość i wyeksponowała biust. Fani dawno nie widzieli nic gorętszego: „Hot mamuśka”

Maja Hyży wyeksponowała biust

Maja Hyży wyeksponowała biust

Maja Hyży wrzuciła do sieci odważne zdjęcia. Na kilka tygodni po porodzie śmiało wyeksponowała biust. Ależ ona ma figurę! 

Maja Hyży to uwielbiana przez słuchaczy wokalistka. Debiutowała w programie X-FactorWystąpiła w nim wraz z ówczesnym mężem Grzegorzem. Ich związek rozpadł się wkrótce potem, przez co samotnie wychowywała dwóch synów. Z czasem udało się jej  uporządkować życie na nowo. Związała się z Konradem Kozakiem, z którym doczekała się córek: Antoniny Zosi.

Druga z dziewczynek przyszła na świat dopiero cztery tygodnie temu. Mimo to jej mama nie zdecydowała się zawiesić kariery.

Po narodzinach Zosi nie będę wypoczywała. Dwa tygodnie po porodzie będę nagrywała teledysk z Komodo, a w sierpniu czeka mnie trasa z Dwójką. Biorę dwa bobasy pod pachę i jedziemy. Oczywiście to wszystko kwestia siły, organizacji i pomocy, przede wszystkim mojego partnera, mamy, babci i mojego menadżera – powiedziała dziennikarzom Faktu jeszcze przed porodem.

W środę wrzuciła na Instagram odważne zdjęcia, wykonane podczas kręcenia nowego teledysku do utworu pt. Better. Jak się na nich zaprezentowała?

Maja Hyży wyeksponowała biust

Wokalistka przygotowała się do kręcenia materiału w modnym salonie fryzjerskim Ruby Blue. Następnie trafiła na plan, gdzie brylowała w kostiumie kąpielowym. Look uzupełniała ciekawa biżuteria: miała na sobie kolczyki oraz naszyjniki z piórkami i wisiorkami w ich kształcie.

Premierę nowego wideoklipu zaplanowano na 18 sierpnia. Utwór wyprodukowali członkowie grupy Komodo w kooperacji z Tomasem Sykesem.

Jak na co dzień jestem wobec siebie krytyczna, tak dzisiaj stwierdziłam, że na tym zdjęciu całkiem Hot Mamuśka ze mnie. Dziś kręciliśmy klip do utworu „Better”, którego premiera 18.08 na wszystkich serwisach streamingowych w kolaboracji z Komodo i Tomas Sykes. Będzie letnio, będzie wakacyjnie, będzie pozytywnie – napisała w opisie gorącego albumu.

W sekcji komentarzy zaroiło się od „ochów i achów”:

  • Jesteś niesamowita!!! Jako Mama trójki dzieci podziwiam!!!

  • Hot mamuśka.

  • Jesteś bardzo hot. Oczy, włosy i teraz jest cycki. Zazdraszczam pozytywnie.

  •  Ogień! Maju, jesteś piękna! Tak wyglądać krótko po porodzie. Zazdroszczę.

Wiele wpisów dotyczyło bujnych piersi Mai.

Mmmmm ah te cycuszki. Każda z nas jest hot mamą i to obojętnie ile ma dzieci – napisała jedna z pań.

Na co wokalistka zareagowała, pisząc:

Nie chciałam pisać pierwsza, ale cyc robi robotę.

Jak podobają się wam nowe ujęcia 32-letniej mamy?


Maja Hyży wyeksponowała biust

Maja Hyży wyeksponowała biust

Maja Hyży wyeksponowała biust

Maja Hyży wyeksponowała biust

Maja Hyży u fryzjera

Maja Hyży u fryzjera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×