Maja Hyży rodziła jak prawdziwa gwiazda. Nagrała filmik prosto z porodówki. Dwupokojowy apartament, to dopiero początek luksusu

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży kilka dni temu urodziła drugą córkę. Gwiazda tuż przed porodem nagrała filmik w szpitalu. Pokazała warunki panujące w placówce. Co za luksus!

Maja Hyży po raz pierwszy pojawiła się przed kamerami w programie X-Factor. Wystąpiła tam, jako początkująca wokalistka, szukająca własnej drogi. Chociaż nie udało jej się wygrać muzycznego show, to i tak znalazła swoje miejsce w show-biznesie. Gdy brała udział w lubianym przez widzów formacie była jeszcze żoną Grzegorza Hyżego. Małżonkowie doczekali się bliźniąt, ale ich miłość nie przetrwała próby czasu. Decyzję o rozwodzie podjęli, gdy show dobiegło końca. Teraz każde z nich ułożyło sobie życie na nowo.

Artystka regularnie występuje na scenie, a muzyczną drogę wspaniale łączy z macierzyństwem. Oprócz dwóch dziesięcioletnich synów ma także dwuletnią córeczkę Antoninę i Zosię, która ma zaledwie kilka dni. Dziewczynki są owocem jej związku z Konradem Kozakiem. Zakochani w październiku planują sformalizować związek.

Maja Hyży pokazała, w jakich warunkach rodziła drugą córkę

Maja kilka dni temu po raz kolejny została mamą. Na świat przyszła jej maleńka córeczka Zosia. Najpierw informację podały tabloidy, a za chwilę sama dumna mama podzieliła się pierwszym zdjęciem z maleństwem.

Pod postem natychmiast pojawił się ogrom gratulacji od fanów i przyjaciół z show-biznesu. Okazuje się, że gwiazda po porodzie nie zamierza robić sobie dłuższej przerwy. Na kolejne tygodnie ma już zaplanowany grafik, który dosłownie pęka w szwach.

Po narodzinach Zosi nie będę wypoczywała. Dwa tygodnie po porodzie będę nagrywała teledysk z Komodo, a w sierpniu czeka mnie trasa z Dwójką. Biorę dwa bobasy pod pachę i jedziemy. Oczywiście to wszystko kwestia siły, organizacji i pomocy, przede wszystkim mojego partnera, mamy, babci i mojego menadżera – zdradza Maja w rozmowie z Faktem.

Będąc na porodówce, Maja nie zapomniała o swoich fanach. Gwiazda, zanim udała się na salę porodową, zdała relację z warunków panujących w szpitalu. Okazuje się, że mogła liczyć na sporo intymności w pojedynczej sali z własną łazienką, a także no oddzielny pokój dla osoby towarzyszącej. Znalazło się tam piękne duże łóżko małżeńskie, a także aneks kuchenny z potrzebnym wyposażeniem. Nie zabrakło telewizora i klimatyzacji, a także kolejnej toalety. Więcej zobaczycie w naszej galerii. Trzeba przyznać, że to naprawdę luksusowe warunki.


Maja Hyży pokazała porodówkę

Maja Hyży pokazała porodówkę

Maja Hyży pokazała porodówkę

Maja Hyży pokazała porodówkę

Maja Hyży pokazała porodówkę

Maja Hyży pokazała porodówkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×