Magdalena Różczka jest w ciąży? Dumna babcia nie ukrywa swojej radości

Magdalena Różczka jest w ciąży? Komentarz babci dziecka

Magdalena Różczka jest w ciąży? Komentarz babci dziecka

Magdalena Różczka jest w ciąży? Chociaż aktorka oficjalne nie skomentowała tych rewelacji, w rozmowie z tygodnikiem Życie na gorąco na ten temat wypowiedziała się mama partnera aktorki - Magdalena Zawadzka. Co wyjawiła?

Magdalena Różczka, to aktorka, która z reguły nie komentuje życia prywatnego. Gwiazda unika branżowych imprez, a w social mediach pokazuje przede wszystkim służbowe projekty. Chociaż ma świetny kontakt z fanami, nie zdradza im swoich tajemnic.

Zobacz: „Baby scandal” za granicą! Tabloid donosi o ciąży Miley Cyrus. Ustalono już, kto jest ojcem dziecka

Magdalena Różczka spodziewa się dziecka? Rodzina komentuje

Znacznie bardziej rozmowni niż aktorka, są osoby z jej otoczenia. Kiedy media obiegła informacja, że Magdalena Różczka spodziewa się dziecka, w jednym z tygodników na ten temat miała wypowiedzieć się mama obecnego partnera gwiazdy – Magdalena Zawadzka.

Jestem bardzo szczęśliwa, bo to wspaniała wiadomość. Gustaw też byłby najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, gdyby to widział. Myślę, że wciąż dba o nas z tego wymiaru, w którym się znalazł – przyznała w rozmowie z tygodnikiem Życie na gorąco.

Zobacz: Joanna Moro nie była w stanie powstrzymać łez. Pierwszy raz zdobyła się na tak intymne wyznanie o ciąży i córce: „Myślałam, że będzie miała trudno” [WIDEO]

Magdalena Zawadzka – PANI, gala 30-lecia magazynu

Magdalena Zawadzka – PANI, gala 30-lecia magazynu

Dziecko podobno ma przyjść na świat za kilka tygodni. Czy tak rzeczywiście będzie? Różczka  nie skomentowała tych rewelacji.

Magdalena Różczka matką dwójki córek. Jej rodzina jeszcze się powiększy?

Pewne jest jednak, że Magdalena jest już mamą dwójki dzieci. Kilka lat temu na świat przyszła jej pierwsza córka – Wanda. Ojcem dziewczynki jest scenarzysta Michał Marc, z którym gwiazda rozstała się w 2012 roku. Tuż po nim związała się z reżyserem i operatorem filmowym Janem Holoubkiem.

Jan Holoubek, Magdalena Różczka

Fotografia: AKPA

Mężczyzna jest synem Gustawa Holoubki i Magdaleny Zawadzkiej.W 2014 roku Magdalena i Jan przywitali na świecie córeczkę, której dali na imię Helena.

Zobacz: Ola Kisio o macierzyństwie i trzeciej ciąży. Dawno nie była tak szczęśliwa [WIDEO]


Magdalena Różczka – Festiwal w Gdyni 2019, impreza TVN

Magdalena Różczka – Festiwal w Gdyni 2019, impreza TVN

Magdalena Różczka - Orły 2019

Magdalena Różczka - Orły 2019

Magdalena Różczka na otwarciu restauracji

Magdalena Różczka na otwarciu restauracji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×